Xtreme 24 h Fat Burner


Extrifit nutrition

 Ieškoti akcijų ir pirkti -->>>

Nepertraukiamo veikimo riebalų degintoją!
Extreme 24 H fat Burner veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę - dieną ir naktį!  Šis sumanus riebalų sudarytas iš 15 pačių geriausių ir saugiausių ingridientų, kurie tiesiog naikina riebalinį audinį ir slopina apetitą. 

Šis produktas yra suskirstytas į 2x60 tablečių pakuotes, vienos skirtos vartoti dieną, o kitos nakčiai. Daugiau nebus nerimo ir bemiegių naktų per dietą.

Indinio miramedžio ekstraktas yra visiškai nutūrali ir viena iš stipriausių medžiagų deginant riebalus, jos veikimas yra įrodytas daugybės mokslinių tyrimų.

L-Karnitinas puikiai žinomas riebalų deginotojas, kuris pernešinėja riebalų rūgštis į mitochandrijas, kuriose riebalai yra sunaikinami.

Karnozinas yra dipeptidas, sudarytas iš aminorūgščių histidino ir alanino, turintis antioksiduojančių savybių, kurios saugo ląsteles nuo senėjimo ir dietos laikymosi laikotarpiu padeda odai išlikti švelniai ir lygiai. Aktyvina fermentus, skatinančius raumenų susitraukimą, slopina lpieno rūgšties kaupimąsį raumenyse, dėl to mažiau vargina raumenų skausmai, sukelti fizinio krūvio.

Bioperinas® (Juodojo pipiro ekstraktas) padeda greitai ir tolygiai įsisavinti maisto medžiagas, skatina virškinimą ir medžiagų apykaitą.

Sinefrinas stimuliuoja termogenezę - kelia kūno temperatūrą, tuomet organizmas išeikvoja daugiau energijos ir svorio kritimas gali vykti net nesportojant.

Žaliosios arbatos ekstraktas turi 6 kartus geresnes antioksidatoriaus savybes negu juodoji arbata. Padeda mesti svorį, mažina kraujo spaudimą, stiprina imuninę sistemą. Turi didelę reikšmę organizmo medžiagų apykaitai, todėl naudingas tiems, kurie stengiasi numesti svorio. Yra pranašesnis už kitus riebalų degintojus, kadangi nepadidina širdies susitraukimo dažnio kaip kiti riebalų degintojai.

Tikjųjų vynmedžių sėklų ekstraktas yra vienas iš pačių stipriausių antioksidantų, apsaugančių ląsteles nuo laisvųjų radikalų.

Chromas tai mikroelementas, kuris yra būtinas kiekvienam organizmui. Chromas dalyvauja medžiagų apykaitos reakcijose ir gliukozės kiekio reguliacijoje. Chromas aktyvina medžiagų apykaitą - energijos iš riebalų ir baltymų gamybą. Jis skatina gliukozės patekimą iš kraujo į ląsteles ir jos panaudojimą energijos gamybai, stimuliuoja riebalų rūgščių sintezę. Chromas aktyvina fermentines reakcijas organizme. Chromas ypatingai svarbus insulino apykaitai. Jis padeda insulinui kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje ir padeda baltymų bei riebalų apykaitai. Chromas įeina į sudėtį gliukozės tolerancijos faktoriaus (GTF), kuris reguliuoja gliukozės apykaitą. Todėl ypatingai  svarbu, kad chromo būtų pakankamai sergančiųjų cukriniu diabetu mityboje. Mokslininkai įdodė, kad trūkstant chromo, didėja potraukis saldumynams. Esant chromo trūkumui organizme, sumažėja insulino gebėjimas reguliuoti cukraus kiekį kraujyje.

HCA - mažina angliavandenių virtimo riebalais greitį. HCA padeda virškinti ir padidina maisto tyrės masę, taip pat skatina mažiau valgyti, slopina apetitą ir neleidžia kalorijoms pavirsti riebalais. Kai gaunate pakankamą kiekį kalorijų, padeda sustabdyti norą valgyti. Apetito slopinimas yra dėl to, kad HCA padeda palaikyti aukštą gliukozės koncentraciją kraujyje, kuri yra signalas smegenims, kad jau yra pasisotinta.

 

AM Fat burner

Sudėtis porcijoje 2 tabletėse:

Žaliosios arbatas ekstraktas                                        500 mg

Bevandenis kofeinas                                                   160 mg

L-Karnitno tartatas                                                      300 mg

Sinefrinas                                                                    10 mg

Baltojo gluosnio žievės ekstraktas                                  60 mg

Tikjųjų vynmedžių sėklų ekstraktas                               200 mg

Chromas 3+                                                               200 mcg

Bromelainas                                                              100 mcg

Bioperinas (Juodojo pipiro ekstraktas)                               5 mg

PM Fat burner

Sudėtis porcijoje 2 tabletėse:

Kambodžinės garcinijos ekstraktas  (50% ekstrakto)        500 mg

Vaistinis valerionas                                                       200 mg

L-Triptofanas                                                                200 mg

Cinkas                                                                          15 mg

Indinio miramedžio ekstraktas                                       200 mg

L-Karnosinas                                                                  50 mg

 

Vartojimas:

AM fat burner: 2 tabletes ryte, užgeriant stikline vandens.

PM fat burner: 2 tabletes vakare, užgeriant stikline vandens.

 

Rekomenduojama pardavimo kaina: 153 lt - 44,31 Eur