Triboosteron

Ieškoti akcijų ir pirkti -->>>

Triboosteron buvo sukurtas bendradarbiaujant su Čekijos elitiniais sportininkais. Šis papildas sudarytas iš keturių medžiagų, skirtų  papildyti ir sustiprinti šio produkto veiksmingumą. 2 tabletėse yra: 1000 mg Tribulus, arginino 400 mg, 10 mg cinko, 40 mg Diosgenino.

Gulsčioji ragužė - tai vaistinis augalas, kuris buvo naudojamas jau senovės Kinijoje, Indijoje ir Mesopotamijoje. Šio augalo populiarumas, bet tęsiasi iki šiol - aštuntąjame dešimtmetyje jį pradėjo auginti Bugarai. Derlius yra labai sėkmingai naudojamas sportininkų, sunkiaatlečių taip pat kultūristų, kurie šią medžiagą, kaip steroidų pakaitalą, iškelia į pirmąją vietą.

Gulsčioji ragužė turi veikliųjų medžiagų, ypač tų, kurios kelia raumenų masės ir jėgos  vystymasi. Ši medžiaga skatina testosterono išsiskyrimą organizme ir tyrimų duomenimis gali padidinti testosteono lygį net iki 30 %. Tai tiesiogiai įtakoja raumenų masės augimą, atsistatymą, pagreitiną atsigavimą po  fizinio krūvio, gerina seksualinę funkciją (ne be priežasties šis augalas taip pat vadinamas „Tribulus Viagra“). Jis taip pat padeda ryškinti raumenis. Gulsčiosios ragužės vartojimo svarba didėja proporcingai su amžiumi, ypač tarp kultūristų ir jėgos sporto šakų atstovų tarp 40 ar net 50 metų, kai natūralus testosterono jau žymiai sumažėja.

Gulsčioji ragužė taip pat gali būti naudojami tiems, kam ji visų pirma susijus su sveikatos aspektais: skatina skrandžio sulčių išsiskyrimą, gerina suletėjusią žarnyno peristaltiką, tulžies sekreciją, kuri mažina cholesterolio kiekį kraujyje. Gulsčioji ragužė turi didelį poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai, gali apsaugoti nuo aterosklerozės, koronarinės širdies ligos.

Diosgenin kūno poreikius skatina testosterono, estrogeno ir progesterono, taip pat kitų reguliavimo hormonų gamybą. Netiesiogiai paveikia anabolinius procesus organizme, padeda padidinti raumenų masę, veikia fizinę veiklą, sumažinti atsinaujinimo laiką, padeda sulėtinti senėjimo, pagerinti gyvybingumą, skatina moterų kūno riebalų deginimą yra osteoporozės prevencija ir padeda palengvinti menopauzės.

Diosgeninas yra medžiaga, gaunama iš žolelių Dioscorea, kuriame yra didelis kiekis steroidinių saponinų. Skirtingai nuo sintetinių hormonų Diosgenin neturi nepageidaujamų šalutinių poveikių ir yra visiškai saugus ir veiksmingas.


Argininas yra svarbi raumenų metabolizmui medžiaga. Visų pirma raumenų atsistatymui, transportavimui ir saugojimui azoto organizme, mažina raumenų traumų tikimybę. Didina imunitetą ir vyrų spermatozoidų gamybą. Padidina azoto oksido kiekį, kuris liamia raumenų augimą.
Jis stimuliuoja svarbių hormonų išsiskyrimą: iš hipofizės augimo hormoną, insulinas iš kasos ir adrenaliną iš antinkščių. Svarbiausia - gerina kraujotaką. L-argininą naudinga vartoti vyrams, kai jie turi erekcijos sutrikimų arba sergant hipertenzija.

Cinkas yra begalo svarbus imuninės sistemos aktyvumui, fermentų aktyvumui. Cinkas aktyvina fermentus, atsakingus už baltymų, hormonų sintezę. Jis reguliuoja imuninių ląstelių gamybą, stimuliuodamas imuninę sistemą, cinkas didina organizmo atsparumą įvairioms infekcijoms. Cinkas tūri būti gaunamas papildomai, nes mūsų organizmai negamina jo.

 

Sudėtis:  2 tabletėse

Gulsčiosios ragužės (Tribulus Terrestris) ekstrakto     1000 mg

Diosgeninas                                                             40 mg

Cinkas                                                                    10 mg                                 

Arginino alfa−ketoglutaratas                                    400 mg

 

Vartojimas: Kaip maisto papildą vartoti 1 tabletę ryte ir 1 tabletę vakare.

 

 

Rekomenduojama pardavimo kaina: 88 lt - 25,49 Eur