Rodoma Optimal Metabolic Nutrition

Anabolic amino 4300
Anabolic AMINO 4300 - produktas, skirtas intensyviam raumenų darbui, ypatingai tinka sportininkams. Anabolic amino 4300 papildas turtingas aminorūgščių peptidais, kurie sudaryti iš farmacinio hidrolizuoto jautienos kolageno. Hidrolizuotas kolagenas, ypač naudingas norint išlaikyti kaulų, sąnarių, kremzlių, sausgyslių ir odos būklę. Jis yra visiškai virškinamas ir vaidina svarbų vaidmenį reguliuojant kūno svorį. Hidrolizuotas kolagenas turi didelį kiekis amino rūgščių L-arginino ir L-gliutamino.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 135 lt - 39,10 Eur ir 248 lt - 71,83 Eur
Anabolic iso gainer 3000
Anabolic Iso Gainer 3000 yra naujausios kartos raumenų masės didintojas sudarytas iš aukščiausios kokybės išrūgų baltymų izoliato, įvairių angliavandenių mišinio, kreatino monohidrato, L-gliutamino. Tai puikus preparatas tiems, kuriems itin sunkiai auga raumeninė masė. Reguliariai naudojant šį itin puikaus skonio kokteilį aprūpinsite aukščiausios kokybės baltymų, sudėtingų ir paprastų angliavandenių organizme kiekį.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 186 lt - 53,87 Eur
Anabolic iso whey
Anabolic Whey Pro yra naujausios kartos baltymų preparatas. Šis unikalus baltymų kokteilis yra gaminamas iš pieno išrūgų izoliato ir koncentrato. Anaboliniai Whey Pro iš kitų baltyminių produktų išsiskiria pačių svarbiausių raumenų augimui amino rūgščių kiekiu. Dėka puikaus santykio išrūgų izoliato ir koncentrato galėsite greitai padidinti itin kokybišką ir solidžią raumenų masę ir jėgą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 248 lt - 71,83 Eur
Active amino 1700
Active Amino 1700 yra labai veiksmingos amino rūgštys, kurios yra laisvos formos ir peptidiniais ryšiais sujungtos amino rūgštys, į kurių sudėtį pridėta vitamino B5 ir pepsino. Taip pat Active amino turi gausų kiekį nepakeičiamų šakotų amino rūgščių (L-valino, L-leucino ir L-izoleucino).
Rekomenduojama pardavimo kaina: 64 lt - 18,54 Eur ir 137 lt - 39,68 Eur
Super amino 4600
Super Amino 4600 sudėtyje yra labai veiksmingas laisvųjų amino rūgščių ir amino rūgščių su peptidais kombinacija. Tai yra 100% natūralus produktas. Jis padeda išlaikyti teigiamą azoto balansą, kuris yra būtinas raumenų augimui. Teigiamas azoto balansas padeda organizmui greičiau atsigauti po sekinančių treniruočių ir atstatyti raumenis. Super Amino 4600 sudėtyje yra padidinta trijų esminių šakotos grandinės amino rūgščių L-valino, L-izoleucino ir L-leucino koncentracija.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 69 lt - 19,98 Eur ir 153 lt - 44,31 Eur
Anabolic BCAA's
Anabolic bcaa's sudėtį sudaro trys esminės amino rūgštys, kurias būtina gauti papildomai, nes organizmas pats jų nesintetina. Sudėti sudaro L-leucinas, L-izoleicinas, L-valinas efektyviu santykiu 2:1:1.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 108 lt - 31,28 Eur
5 1 whey protein
5+1 Whey Protein yra baltyminis pieno išrūgų koncentrato kokteilis. Tai puikus derinys pieno išrūgų koncentrato, pieno ir išrūgų baltymų izoliato, teikia visą spektrą amino rūgštis, stimuliuoja anabolinius procesus organizme ir skatina raumenų augimą. Didelis kiekis šakotų aminorūgščių BCAA. Išrūgų baltymai apsaugo raumenis nuo pažeidimo intensyvių treniruočių metu ir skatina anabolinius procesus organizme.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 248 lt - 71,83 Eur