Rodoma Mega Pro nutrition

Amino 2200
AMINO 2200 yra išskirtinė formulė, kuri buvo sukurta, kad suteiktų galimybę atletams ir kultūristams pasiekti jų tikslus iki maksimalaus raumenų užauginimo, sumažinti atsistatymo laiką ir pasiekti savo "piką". Žmogaus kūne kiekviena ląstelė turi amino rūgščių. Amino rūgštys yra pagrindiniai raumenų audinius formuojantys blokai, jie yra esminiai raumenų kūrimui, auginimui ir prižiūrėjimui ir yra būtini hormonų gamybai ir deguonies transportavimui ir saugojimui.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 69 lt - 19,98 Eur ir 153 lt - 44,31 Eur.
100 % Pure whey maxx
„100% PURE WHEY MAXX“ - tai puikus aukštos kokybės Naujojoje Zelandijoje sukurtas A klasės išrūgų baltymų mišinys. „Mega Pro Whey“ − tai koncentruotas mišinys, kuris yra 100 % greitai pasisavinamas, lengvai sumaišomas ir greitai ištirpstantis sodraus ir malonaus skonio. Raumenų augimą skatina ne vien baltymai. Kokybiškas išrūgų substratas, kuriame gausu glutamino peptidų, yra nepakeičiamas po treniruotės ir per dieną „išbadėjusių“ raumenų mitybos šaltinis.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 109 lt - 31,57 Eur ir 228 lt - 66,03 Eur
Amino 4000
AMINO 4000 yra aukščiausios kokybės ir bene maistingiausia amino rūgščių turinti formuluotė. AMINO 4000 yra nepaprastas atradimas sporto mityboje, vienas iš labiausiai nepranokstamų amino rūgščių produktų. Turinčios gryną koncentratą, aukščiausios kokybės amino rūgštys su peptidų ryšiu. Ši išskirtinė formulė yra moksliškai subalansuota, kad padėtų jums pasiekti optimalų raumenų augimą, greitesnį jėgų atgavimą ir pagerintą atsistatymą po treniruotės.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 64 lt - 18,54 Eur ir 137 lt - 39,68 Eur
Mega BCAA 6000 tabletėmis
„Mega Pro“ „MEGA BCAA 6000“ pajėgumas ir grynumas yra patikrinti laboratoriškai. Tai yra mokslininkų kruopščiai sukurtas energijos suteikiančių aminorūgščių mišinys, ir yra įrodyta, kad jame esančių šakotų grandžių aminorūgščių (L−Leucino, L−Izoleucino ir L−Valino) santykis yra 2:1:1. Šios aminorūgštys suteiks Jums treniruotėms reikiamos energijos bei paspartins jėgų atsistatymą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 108 lt - 31,28 Eur
Mega BCAA 6000 milteliais
„Mega Pro“ „MEGA BCAA 6000“ pajėgumas ir grynumas yra patikrinti laboratoriškai. Tai yra mokslininkų kruopščiai sukurtas energijos suteikiančių aminorūgščių mišinys, ir yra įrodyta, kad jame esančių šakotų grandžių aminorūgščių (L−Leucino, L−I-zoleucino ir L−Valino) santykis yra 2:1:1. Šios aminorūgštys suteiks Jūsų treniruotėms reikiamos energijos bei paspartins jėgų atsistatymą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 120 lt - 34,75 Eur
Amino liquid 27000
Mega Amino Liquid 27000 yra labai išvystytas ir labai efektyvus baltymas, gautas iš unikalių ir patentuotų mišinių hidrolizuoto kolageno ir hidrolizato išrūgų baltymų. Mega Amino skystis 27000 yra pagamintas iš geriausios kokybės ir efektyviausių laisvos formos surištų peptidų ir laisvai pratekančių amino rūgščių šaltinių. Šis unikalus baltymų mišinys yra puikus šaltinis svarbių ir nesvarbių amino rūgščių įskaitant ir vertingas šakotų grandžių Amino Rūgštis (BCAA).
Rekomenduojama pardavimo kaina: 120 lt
Noxide
Azoto oksidas yra labai svarbi signalinė molekulė, kuri veikia daugelyje audinių ir reguliuoja platų fiziologinių procesų spektrą. Pirmą kartą prieš kelerius metus ją aptiko mokslininkų grupė, bandžiusi nustatyti medžiagą, atsakingą už kraujagyslių atsipalaidavimo skatinimą bei kraujagyslių tonuso reguliavimą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 145 lt - 41,99 Eur
3 in 1 complex
3-in-1 Joint complex yra galingas derinys gliukozamino sulfato, metilsulfonilmetano (MSM) ir chondroitino sulfato. Tai puikus ir ypač stiprus produktas jėgos sporto atstovams, kurie nuolatos skundžiasi sąnarių skausmais. Gliukozamino sulfatas stimuliuoja skysčio, reiklalingo tinkamam sąnario kremzlės atsistatymui, išsiskyrimą. Metilsulfonilmetanas yra natūralios medžiagos junginys, turintis organinės sieros.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 89 lt - 25,78 Eur
100 % Iso whey
Viena „100% ISO WHEY“ porcija aprūpina 22 g baltymų ir 0 mg cholesterolio, 1 g angliavandenių, jame NĖRA CUKRAUS PRIEDŲ bei yra nepaprastai malonaus pieniško skonio. Izoliuoti išrūgų baltymai skiriasi nuo koncentruotų išrūgų baltymų tiesiog tuo, kad vienoje porcijoje baltymų koncentracija yra didesnė ir MAŽIAU angliavandenių, MAŽIAU riebalų, MAŽIAU cholesterolio ir MAŽIAU natrio.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 137 lt - 39,68 Eur ir 285 lt - 82,54 Eur
Cell stuff
CELL STUFF naudoja 3 įvairių formų kreatino formas šios pažangios formulės gali padėti prisotinti raumenų audinius, kaip niekas kitas. CELL STUFF turi keletą iš labiausiai technologiškai pažangių formų kreatinų, įskaitant kreatino etilo esterį, trikreatino malatą kaip trikreatino matricos aukščiausia sunaudotoją. Mes nepamiršom kreatino monohidrato, išbandyta ir teisinga forma, kuri davė patvirtintų rezultatų vėl ir vėl.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 149 lt - 43,15 Eur
Mega tribulus 1000
NATŪRALUS TESTOSTERONO GAMYBOS SKATINTOJAS Tai yra natūralus testosterono gamybos skatintojas. Jis padidina testosterono kiekį kitaip, nei kiti papildai. Jis nėra testosterono pirmtakas, o skatina liuteinizuojančio hormono (LH) gamybą. Liuteinizuojantis hormonas (sutrumpintai LH) – tai vienas iš gonadotropinių hormonų, kurį gamina priekinė hipofizės dalis (adenohipofizė). Padidėjus LH koncentracijai taipogi padidėja ir natūrali testosterono gamybą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 108 lt - 31,28 Eur
Energy booster
# Didina energiją sunkios kelionės metu ar po varginančios dienos # Neleidžia pasireikšti nuovargiui # Išlaiko dėmesį # Didina našumą # Gereja reakcija ir dėmesys # Gerina smegenų veiklą # Didinti atsparumą stresui # Gerina imuninę sistemą
Rekomenduojama pardavimo kaina: 70 lt - 20,27 Eur
100 % micronized creatine
Mikronizuotas Kreatino Monohidratas yra aukščiausios kokybės smulkiai malti milteliai pašalinantas rupumas ir pagerinta suplakimo kokybė. Tai yra aukščiausios kokybės ir HPLC patikrinta. Kreatino Monohidratas yra natūraliai aptinkamas svarbus energijos pirmtakas randamas kūno raumenų audiniuose. Tyrimai parodė, kad Kreatino Monohidratas padidina raumenų kiekį, stiprumą ir ištvermingumą, kartu suteikdamas stipresnius raumenų susitraukimus, padidina sprogimo jėgą, greitesnis raumenų atsistatymas.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 50 lt - 14,48 Eur
Mega creatine tab.
Populiariausias ir mėgstamiausias papildas pasaulyje kreatinas. “Mega Creatine tabs” yra pateiktas tabletėmis aukščiausios kokybės ir ypatingai stiprios koncentracijos. Kreatinas vaidina svarbų vaidmenį perduodant energiją
Rekomenduojama pardavimo kaina: 105 lt
100 % micronized glutamine
100% Mikronizuotas Glutaminas turi amino rūgščių L-Glutamino, daugiausia amino rūgščių randama skeleto raumenų audiniuose. Gliutaminas turėtų būti vartojamas iš karto po treniruotės arba su angliavandenių gėrimu arba vandeniu. Geriausiems rezultatams pasiekti, nevartokite Glutamino Miltelių su baltymais ar su maistu. Glutaminas yra saugi ir natūrali maistinė medžiaga kuri yra visuose maisto šaltiniuose.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 145 lt - 41,99 Eur
Massive 1100
„Mega-Pro Massive 1100“ yra sukurtas asmenims, kuriems sunku priaugti ir išlaikyti svorį. Daugelio žmonių metabolizmas ir aktyvumo lygis yra toks, kad jiems reikia papildomų 500 kcal norint sėkmingai priaugti svorio. Tai vienas pažangiausių ir naujausių raumeninės masės augintojų!
Rekomenduojama pardavimo kaina: 135 lt - 39,10 Eur ir 324 lt - 93,84 Eur
Peruvian Maca
Peruvian Maca ypatingai tinka jėgos sporto atstovams ir kultūristams, kadangi stipriai augina raumeninę masę bei jėgą. Maca sumažina atsistatymo laiką po sunkių treniruočių, todėl sportininkai treniruotis intensyviau ir dažniau.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 125 lt - 36,20 Eur
Mega G-H
Ši ypatinga amino rūgščių ir valerijono ekstrakto kombinacija, padeda pagerinti ir sustiprinti natūralaus augimo hormono išsiskyrimo organizme kokybę.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 105 lt - 30,41 Eur
100 % pure whey gold
100% PURE WHEY GOLD yra kokybiškas, skanus ir lengvai virškinamas. 100% Pure Whey Gold yra teisingas Jūsų pasirinkimas. 100% Pure Whey Gold savo sudėtyje turi mažai riebalų ir yra lengvai virškinamas. Produkto sudėtyje yra didelis aukštos kokybės baltymų kiekis, taip pat praturtintas L-glutaminu ir visomis reikalingomis amino rūgštimis.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 228 lt - 66,03 Eur
Mega Fat Burner
Rekomenduojama pardavimo kaina: 100 lt - 28,96 Eur
HMB
Sunkių treniruočių pasekoje, antinksčių žievė gamina kortizoną, kuris sustiprina organizmo sugebėjimą reaguoti greitai ir būti budriam. Šie hormonai, deja, turi nepageidaujamų šalutinių simptomų sportininkams: jie skatina dalies raumenų masės pavirtimą į energiją. Todėl, gali atsitikti taip, kad jėgos sportininkai, nors ilgai ir sunkiai treniruojasi, negauna jokio raumenų apimties padidėjimo. HMB veikia taip, kad nuslopina šią hormonų reakciją, kuri skatina raumenų masę degraduoti. Jėgos padidėj
Rekomenduojama pardavimo kaina: 45 lt - 13,03 Eur ir 89 lt - 25,78 Eur
4:1:1 amino bcaa
BCAA 4:1:1 yra trijų pačių svarbiausių būtinųjų amino rūgščių formulė vienoje tabletėje, sujungtų pačiu geriausiu santykiu. BCAA 4:1:1 sudaro būtinosios amino rūgštys, kurių organizmas pats negali pasigaminti: L-Leucinas, L-Isoleucinas ir L-Valinas. Tai puikus preparatas skirtas raumenų atstatymui po intensysios treniruotės, apsaugai bei auginimui. Būtinųjų amino rūgščių trūkumas didėja fizinio krūvio metu
Rekomenduojama pardavimo kaina: 105 lt - 30,41 Eur
Mega L-carnitine
Tai puikus L-karnitino ir chromo pikolinato mišinys padedantis puikiai kontroliuoti kūno svorį.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 60 lt - 17,38 Eur
Extreme Amino G8.7
Extreme Amino G8.7" yra daugiausia amino rūgščių turintis preparatas rinkoje. Preparatas yra sukurtas taip, kad dirbantys raumenys pasisavintų patį didžiausią amino rūgščių kiekį. Įsigiję "Extreme Amino G8.7" gausite ypatingo veiksmingumo raumenis didinantį amino rūgščių preparatą!
Rekomenduojama pardavimo kaina: 165 lt - 47,79 Eur
L-Karnitine 150.000
Karnitinas yra viena iš žinomiausių lipotrofinių medžiagų. Medicininiai tyrimai parodė, kad karnitinas perneša riebalus į ląsteles ir laisvos riebalų rūgštys yra panaudojamos kaip energijos šaltinis.
Mega CEE 240 kaps.
Kreatino etilo esteris (CEE) yra visomis reikšmėmis vienas iš svarbiausių produktų auginant raumenų masę bei jėgą. Jis iki 40 kartų turi didesnį poveikį bei įsisavinimą nei paprastas kreatinas
Rekomenduojama pardavimo kaina: 105lt - 30,41 Eur