Rodoma Extrifit nutrition

Amino hydro 4000
Amino hydro 4000 yra viena iš pirmaujančių amino rūgščių kategorijų visame pasaulyje. Hydro Amino 4000 yra pagamintas naudojant naują metodą, išankstinio spaudimo, kurį daro mūsų tabletes ypač stiprias ir koncentruotas. Tai visiškai kitokios amino rūgštys, kurios nedidelės, taučiau labai galingos. Grinųjų amino rūgščių vienoje tabletėje yra 87,92%, o standartinių amino rųgščių vertė 65%. Be to, ši procentinė dalis yra hidrolizuotas laktalbuminas, tai yra aukščiausios kokybės amino rūgščių formu
Rekomenduojama pardavimo kaina: 160 lt - 46,34 Eur
Amino liquid 80.000
Rekomenduojama pardavimo kaina: 115 lt - 33,31 Eur
Bulgarian Tribu 90
Bulgarian Tribu 90% yra stipriausias tribulus produktas rinkoje. Vieną kapsulę sudaro 500 mg 90% tikro Bulgariško Tribulus Terrestris. Tai aukščiausios kokybės ir stipriausios koncentracijos veikliosios medžiagos bei didžiausia leistina norma 90,75%. Tribulus ženkliai pakelia testosteroną - šis efektas yra įrodytas tik su Bulgarišku Tribulus. Tribulus yra plačiai vartojamas ypatingai jėgos sporto šakų atstovų. Tribulus padeda auginti kokybišką raumenų masę bei jėgą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 99 lt - 28,67 Eur
Gluta Pure
Gluta Pure 100 yra pats gryniausias ir stipriausios koncentracijos Glutaminas koks tik gali būti. L-Glutaminas yra pagrindinis papildas raumenų atstatymui po intensyvių bei alinančių treniruočių, taip pat tai neesminė amino rūgštis, kuri stipriai augina Jūsų raumenis. Intensyvių treniruočių metu glutamino atsargos išsenka. Tačiau vartojant papildomai Extrifit Gluta Pure 100 jūs galite išvengti raumenų pažeidimų, pagerinti raumenų atsistatymą bei maksimalų raumenų augimą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 122 lt - 35,33 Eur
Maltox 100
Maltodekstrinas yra labai naudingas sportuojantiems bei fiziškai aktyviems žmonėms. Jis su teikia energijos ir ypatingai tinka jėgos ir ištvermės sporto šakoms. Geriausiai vartoti iškarto po fizinio krūvio. Maltodekstrino sudėtyje nėra glitimo. Didžiausias produkto pranašumas yra palaispniui isisavinami angliavandeniai, tai išlaiko tolygų cukraus kiekį kraujyje. Maltodekstrinas suteikia angliavandenių prisotinimą organizme be jokių virškinimo problemų.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 48 lt - 13,90 Eur
Crea Pure
Kreatinas prikaupia ATP raumenyse tokiu būdu suteikia daugiau energijos padeda auginti sausą raumenų masę. Kreatinas tiesiogiai padidina baltymų sintezę, didina raumenų ląsteles ir raumenų augimo tempą. Tai natūrali medžiaga žmogaus organizmui, netoksiškas, net didesnėmis dozėmis. Kreatino perteklius lengvai išsiskiria iš organizmo. Naudojant kreatino papildus, raumenų masė yra sunkesnė, grynesnė ir leidžia sportuoti didesniais svoriais, atliekant dar daugiau pakartojimų.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 50 lt - 14,48 Eur
Coffy 200 mg stimulant
Coffy Stimulant sudėtyje yra didžiausia leistina kofeino norma 200 mg tabletėje. Kofeinas turi stiprų stimuliuojantį poveikį centrinei nervų sistemai bei padeda deginti riebalus. Puikiai tinka prieš fizinį aktyvumą, padeda susikoncentruoti ir įveikti nuovargį. Padeda pašalinti nuovargį, pagerina treniruočių kokybę, padeda susikoncentruoti, padeda deginti riebalus - padeda riebalus paversti energija.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 46 lt - 13,32 Eur
Beef amino hydro
Beef Amino Hydro 4000 yra pačios optimaliausios amino rūgštys, pagamintos iš farmacinių jautienos amino rūgščių. Šis unikalus produktas yra sudarytas iš 98% grynų amino rūgščių, tokios koncentracijos amino rūgščių Jūs nerasite rinkoje šiai dienai. Beef Amino Hydro 4000 yra pagaminta iš fermentuotų, hidrolizuotų amino rūgščių iš pirmarūšies argentinietiškos jautienos.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 153 lt - 44,31 Eur
BCAA Pure 2:1:1
BCAA Pure 2:1:1 yra sukurtas maksimaliais krūviais dirbantiems atletams. Produktą sudaro 3 esminės išsišakojusios grandinės amino rūgštys L-Leucinas, L-Izoleucinas ir L-Valinas. Šios amino rūgštys yra unikalios, nes metabolizuojamos iš kraujo tiesiai į raumenis, o ne į kepenis. Šis antikatabolinis efektas labai svarbus natūraliai raumenų apsaugai. Pati svarbiausia amino rūgštis intensyvių treniruočių metu yra L-Leucinas.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 97 lt - 28,09 Eur
Crea 1500 mg tablets
Kreatino monohidratas tabletėmis užtikrina kokybiškų raumenų augimą ir žymų jėgos padidėjimą. Kreatinas padeda atstatyti raumenis po intensyvių treniruočių ir apsaugo raumenis nuo nuovargio. Kreatinas padeda sukaupti ATP atsargas raumenyse ir to pasekoje didėja jėga bei treniruočių efektyvumas. Jis tiesiogiai palaiko baltymo sintezę bei raumens ląstelių didėjimą. Kiekvieną tabletę sudaro 1500 mg kreatino.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 101 lt - 29,25 Eur
EGG 100
EGG 100 yra 100% kiaušinio baltymas, kurio sudėtyje nėra riebalų ir angliavandenių. Šis baltymas yra gaunamas iš Argentinos BIO ūkių. EGG 100 kiaušinio baltymo albuminas yra su didelių biologinio prieinamumo indeksu.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 149 lt - 43,15 Eur
Gela pure 900 caps.
Gela 900 kapsulės yra labai stiprios koncentracijos maisto papildas, skirtas sąnariams, kurio sudedamoji dalis želatinos hidrolizatas. Jis sukurtas siekiant užtikrinti, puikų sąnarių mobilumą. Tai yra paruoštas vartojimui kolageninių peptidų šaltinis, kurie puikiai įsisavina. Gela 900 kapsulės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie turi problemų su sąnariais, raiščiais, taip pat intensyviai sportuojantiems arba turintiems antsvorį žmonėms.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 81 lt - 23,46 Eur
HARDCORE GAIN 21
Hardcore Gain 21 idealus kokteilis raumenų masei auginti, jis padeda vystyti jėga, auginti svorį, jis taip pat praturtintas vitaminais ir mineralais. 21% sudaro baltymai, kurie yra specialiai išgauti iš aukščiausios kokybės lengvai tirpstančio CFM išrūgų baltymų, kurie garantuoja maksimalų įsisavinimą ir lengvą virškinimą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 175 lt - 50,68 Eur
HYDRO 77
HYDRO 77 yra fermentais hidrolizuotas (išanksto suardomas) 77% išrūgų baltymas. Hydro 77 yra aukščiausios kokybės baltyminis kokteilis kokį tik galite rasti. Jis yra naudojamas profesionalių sportininkų, nes leidžia suvirškinti milžinišką kiekį baltymų, ko neišeitų padaryti su paprastais baltyminiais kokteiliais. Hydro 77 yra geriausiai virškinimas ir geriausiai įsisavinimas kokteilis iš visų baltyminių kokteilių rūšių.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 268 lt - 77,62 Eur
Iso 90
PROFESSIONAL ISO 90 yra stiprios koncentracijos maisto papildas su natūraliais virškinimo fermentais papainu ir bromelainu. Professional Iso 90% yra greitai tirpstantis ( kryžminio srauto mikrofiltracijos technologija), tai pažangiausias metodas suteikiantis maksimalų baltymo virškinimą ir įsisavinimą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 280 lt - 81,09 Eur
LONG 80 - 7 HOURS
Long 80 – 7 valandų veikimo puikaus skonio kokteilis sukurtas auginti raumeninę masę bei jėgą, praturtintas dideliu kiekiu virškinimo fermentų papaino ir bromelaino. Long 80 proteinas yra geriausias micellar kazeinas rinkoje su 7 valandas aktyviu baltymu. Long 80 amino rūgštis puikiai raumenys sąvinasi. Tik su Long 80 Jūs tiksliai žinosite kiek laiko Jūsų raumenys bus aprūpinti baltymais. Tai geriausia formnulė, kurią galėtumete gauti!
Rekomenduojama pardavimo kaina: 245 lt - 70,96 Eur
PROFESSIONAL WPC 80
PROFESSIONAL WPC 80 yra geriausiai perkamas baltyminis kokteilis Čekijoje. Jis užtikrintai pirmauja tarp visų 80% CFM baltyminių kokteilių. Nepriekaištingas skonis ir lengvai virškinamas, kadangi sudėtyje yra natūralių virškinimo fermentų papaino ir bromelaino. Jį norisi gerti ir gerti. Jūs nerasite niekur kitur geriau virškanamo baltyminio kokteilio.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 120 lt - 34,75 Eur ir 245 lt - 70,96 Eur
Xtreme 24 h Fat Burner
Nepertraukiamo veikimo riebalų degintoją! Extreme 24 H fat Burner veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę - dieną ir naktį! Šis sumanus riebalų sudarytas iš 15 pačių geriausių ir saugiausių ingridientų, kurie tiesiog naikina riebalinį audinį ir slopina apetitą. Šis produktas yra suskirstytas į 2x60 tablečių pakuotes, vienos skirtos vartoti dieną, o kitos nakčiai. Daugiau nebus nerimo ir bemiegių naktų per dietą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 153 lt - 44,31 Eur
Hell No Gel
Hell NO Gel yra nepaprastas papildas skirtas vartoti prieš treniruotę ir pirmasis tokio pobudžio papildas žele formoje. Tai visai kitaip nei siūlo kitos papildų kompanijos - vienas mažas pokelis 30 minučių prieš treniruotę. Extrifit NO papildas yra žele formoje, kuri veikia ypatingai greitai ir stipriai. Ekstremalios treniruotės. Ekstremalus raumenų pilnumas. Ekstremalus intensyvumas. Tai tikra NO pragalo želė!
Rekomenduojama pardavimo kaina: 250 lt - 72,41 Eur
Go Pro 30
GO PRO 30 yra puikus kokteilis skirtas auginti raumenų masę ir jėgą. Kokteilio sudėtyje yra 6 geriausi baltymai (27,3%): 1. Pieno išrūgų CFM baltymo koncentratas, 2. Pieno išrūgų CFM baltymo izoliatas, 3. Micellar kazeinas, 4. Hidrolizuotas pieno išrūgų koncentratas, 5. Kiaušinio abuminas, 6. Pieno išrūgų ultrafiltruotas baltymo koncentratas.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 229 lt - 66,32 Eur
Protein Bar 31
Hydro Protein Bar 31 % yra viena iš geriausių baltyminių kombiniacijų: pieno išrūgų baltymo CFM ir hidrolizuoto 90% pieno izoliato, kazeino ir traškios sojos. Šiame batonėlyje yra sudėta greito ir lėto sąvinimosi baltymai, kurie užtikrina sotumo jausmą. Tai puikus maisto pakaitalas, kai nėra galimybės pavalgyti. Hydro Protein 31% puikiai tinka pasikrauti energijos prieš treniruotę ar atsistatyti jėgas po treniruotės.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 250 lt - 72,41 Eur (1vnt 10 lt - 2,90 Eur )
WPC 80 60 x 30 g box 6 skoniu pakuoteje
PROFESSIONAL WPC 80 yra geriausiai perkamas baltyminis kokteilis Čekijoje. Jis užtikrintai pirmauja tarp visų 80% CFM baltyminių kokteilių. Nepriekaištingas skonis ir lengvai virškinamas, kadangi sudėtyje yra natūralių virškinimo fermentų papaino ir bromelaino. Jį norisi gerti ir gerti. Jūs nerasite niekur kitur geriau virškanamo baltyminio kokteilio.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 275 lt
G 15 Anabolic Gainer
Kokteilis sudarytas iš 71%-73,6% procentų angliavandenių, priklausomai nuo skonio. Didžioji angliavandenių dalis yra sudėtiniai angliavandeniai, gaunami iš grūdų plius optimalūs greito veikimo angliavandeniai. Šis idealus derinys padeda palaipsniui išskirti anabolinį hormoną insuliną.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 158 lt - 45,76 Eur
V 52
V44 VITA COMPLEX FORTE yra profesionali multivitaminų ir mineralų formulė, specialiai sukurta žmonėms, turintiems didelį psichinį ir fizinį krūvį, aktyviai sportuojantiems bei profesionaliems sportininkams. Produktas sudarytas iš pilno spektro esminių natūralių mineralų, kurie puikiai įsisavina. Natūralus vitaminas A, palaipsniui įsisavinamas vitaminas C, vitamino B kompleksas ir kiti svarbiausi vitaminai, natūralūs antioksidantai, oraganiniai mineralai, dumbliai, kuriuose gausi mineralų.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 106 lt - 30,70 Eur
Syne Thermogenic
Syne Thermogenic pateikta didžiausia norma 10 mg tabletėje ypatingai veiksmingos medžiagos sinefrino, kuris yra išgautas iš apelsinmedžio (Citrus Aurantiu - 168 mg1 tabletėje). Sinefrinas yra labai stripri medžiaga padedanti mesti svorį.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 50 lt - 14,48 Eur
Professional WPC 60
PROFESSIONAL WPC 60 % yra naujos kartos proteinas - absoliutus įsisavinimas, puikus virškinimas. Šis išskirtinis proteinas yra praturtintas natūraliais virškinimo fermentais bromelainu ir papainu, kurie padeda suvirškinti baltymus ir užtikrina 100% jų panaudojimą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 215 lt
Crea Pure Ethyl Ester
Kreatino etilo esteris (CEE) yra visomis reikšmėmis vienas iš svarbiausių produktų auginant raumenų masę bei jėgą. Jis iki 40 kartų turi didesnį poveikį bei įsisavinimą nei paprastas kreatinas. Kreatino etilo esteris yra sukurtas tiems, kurie nori didesnių raumenų , didesnės jėgos bei greitesnio atsistatymo. Jo veikimas yra įrodytas daugybės mokslinių tyrimų. Creatino monohidratas savinasi ne taip gerai, kaip kreatino etilo esteris.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 103 lt - 29,83 Eur
E.NOX Shock
E.NOX shock vienas naujausių ir stipriausių azotinių produktų rinkoje. Bendras NO komponentų Beta Alanino, arginino, L-Citrulino kiekis vienas didžiausių iš visų NO produktų rinkoje.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 199 lt - 57,63 Eur
BCAA instant
Rekomenduojama pardavimo kaina: 150 lt - 43,44 Eur
IsoBeef
Rekomenduojama pardavimo kaina: 130lt - 37,65 Eur ir 268lt - 77,62 Eur
Beef Mass
Rekomenduojama pardavimo kaina: 175lt
Carni liquild 120.000 mg.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 135 lt - 39,10 Eur
Actinox
Rekomenduojama pardavimo kaina: 200 lt - 57,92 Eur