Rodoma ATP nutrition

AMINO 2500
Amino 2500 atstovauja naujai aminorūgščių priedų kartai. Šios amino rūgštys sudarytos iš išrūgų baltymo hidrolizato, jautienos baltymo hidrolizato ir sojos izoliato. Šios amino rūštys turi vieną didžiausių amino rūgščių ir peptidų koncentraciją vienoje tabletėje. Šiose amino rūgštyse gausu šakotosios grandinės (BCAA) amino rūgščių L-Valino, L-Leucino ir L-Izoleucino bei vieno iš stipriausių amino rūgščių L-Glutamino.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 65 lt. - 18,83 Eur. 165 lt. - 47,79 Eur.
BCAA amino liquid forte
Amino BCAA Liquid yra sistemingai subalansuotas preparatas, sudarytas iš L-Valino, L-Leucino ir L-Izoliaucino amino rūgščių. BCAA pagreitina regeneracijos procesus, skatina didesnę proteino sintezę, apsaugo nuo katabolizmo bei padeda atstatyti energijos rezervus. Skysta produkto būsena užtikrina greitą įsisavinimą ir maksimalų efektą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 53 lt
Chlorella
Chlorella – žaliadumblis, kuriame yra daugiau nei dvidešimt vitaminų ir mineralų. Ypač daug jame yra chlorofilo, kuris yra stiprus antioksidantas, jis valo kraują nuo sunkiųjų metalų ir toksinų, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, slopina uždegimus.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 99 lt
Echinacea Chewes
Echinacea Chewes tai natūralių vaisių skonio kramtomosios tabletės. Sudėtyje yra vitamino C, ežiuolių, erškėtuogių augalinių ekstraktų. Ežiuolės ir erškėtuogės yra gausus natūralaus vitamino C šaltinis, kuris stiprina imuninę sistemą ir padidina atsparumą peršalimui.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 55 lt - 15,93 Eur
Spirulina
Spirulina – natūralus gamtos sukurtas augalinės kilmės baltymų, vitaminų, mineralų ir kitų nepakeičiamų bei 10 iš 12 pakeičiamų amino rūgščių šaltinis. Turtingas vitaminų A, B12 ir K, geležies ir kt (viso 46) elementai. Įsisavinimo koeficientas 85 – 90%. 100% vegetariškas produktas.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 78 lt - 22,59 Eur
Maxi gaint mass
Buvo sukurtas anglų mokslininkų, kurie jau dvidešimt metų domisi sporto mokslu. Naudojant šį produktą Jūsų raumenys bus aprūpinti aukštos kokybės baltymais, angliavandeniais bei aminorūgštimis. Maxi Giant Mass pagerina metabolinius procesus, stiprina fizinį pajėgumą ir didina raumenų masės struktūrą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 68 lt - 19,69 Eur ir 158 lt - 45,76 Eur
Creatine gainer
Kreatino monohidrato su efektyvios transportavimo matriksos kombinacija iš aukštos kokybės angliavandenių ir specialaus kombinuoto mišinio iš išrūgų proteinų konzentrato pieno proteino su kreatino monohidrato milteliais. Dietinis papildas intensyviai sportuojantiems. Creatin Gainer esantis kreatino monohidratas organizme virsta į kreatino fosfatą, kuris kaupia energiją raumenų ląstelėse ir natūraliai pagerina ATP lygį esant apkrovimui (pvz. Intensyvios treniruotės).
Rekomenduojama pardavimo kaina: 53 lt - 15,35 Eur ir 116 lt - 33,60 Eur
Maxi mega mass
Yra koncentratas, sudarytas iš angliavandenių bei baltymų. Jis ypač naudingas sportiškai aktyviems žmonėms, užsiiminėjantiems jėgos treniruotėmis, nes gali nepaprastai padidinti kūno masės struktūrą. Maxi Mega Mass yra klasikinis Weight-Gainer. Šiame preparate baltymų bei išrūgų baltymų koncentracija sudaro 30%, tai leidžia greitai padidinti raumenų masę. Apie 54% sudaro angliavandeniai, kurie gana ilgą laiką gali būti energijos šaltiniu glikogeno kaupimui.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 70 lt - 20,27 Eur ir 169 lt - 48,95 Eur
Hard whey gain
Šis produktas buvo specialiai sukurtas sportininkams, norintiems padidinti fizinį pajėgumą. Jis aprūpina reikiamu baltymų kiekiu ir angliavandenių rezervais. Produkte gausu augalinių riebalų, vitaminų ir mineralų. Šio produkto vartojimas pagreitina metabolizmo procesus. Tai didina pajėgumą ir tuo pačiu metu mažina riebalų kiekį. Be to, šio produkto vartojimas greitina regeneraciją ir sustiprina imuninę sistemą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 53 lt - 15,35 Eur, 180 lt - 52,13 Eur ir 250 lt -
Creatine Glutamine
Šis produktas buvo specialiai sukurtas sportininkams, norintiems greito raumenų masės padidėjimo bei greito organizmo atsigavimo. Kreatinas yra svarbi organizmui medžiaga, kuri gerina raumenų darbą, didina raumenų masę bei padidina fizinę jėgą. L-glutaminas yra aminorūgštis, kuri sudaro 60% raumenų struktūros.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 50 lt - ir 141 lt
HMB Glutamine
HMB (beta-hidroksi beta-metilbutiratas) susidaro metabolizuojantis vienai iš svarbiausių aminorūgščių L-leucinui. Mokslinių tyrimų duomenimis HMB įtakoja raumenų struktūrą, jėgą, ištvermę ir riebalų mažėjimą. Glutaminas daro teigiamą įtaką stresinėse situacijose, esant fiziniam apkrovimui, padeda išvengti ligų bei stiprina imunitetą. HMB & Glutamine yra preparatas, pasižymintis stipriomis antikatabolinėmis savybėmis.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 42 lt - 12,16 Eur
Professional protein
Gali aprūpinti maistingosiomis medžiagomis, kurios yra labai reikalingos intensyviai besitreniruojantiems jėgos sportininkams. Šis preparatas yra gaminamas naudojant rinktines, aukštos kokybės medžiagas. Whey Protein organizmas gali pakankamai greitai įsisavinti. Tai yra optimalus preparatas, galintis kasdien aprūpinti organizmą proteinu.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 76 lt - 22,01 Eur ir 179 lt - 51,84 Eur
Maxi pro 90
Skirtas ieškantiems aukštos kokybės proteinų. Maxi Pro 90 sudarytas iš sojos proteinų izoliatų, kurie aprūpina natūralių izoflavonų ir neturi cholesterolio bei laktozės. Ši funkcionali kombinacija iš sojos proteinų izoliatų bei išrūgų proteinų konzentrato yra rekomenduojamas vartoti sportininkams prieš kiekvienas varžybas, norint smarkiai padidinti raumenų jėgą. Lyginant su išrūgų proteinais šis preparatas išlaiko odą plona ir po ja esantys raumenys akivaizdžiai išryškėja.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 66 lt - 19,11 Eur, 124 lt - 35,91 Eur ir 203 lt -
Amino protein
Tai vienas iš moderniausių, aukščiausios kokybės proteino produktų. Šio produkto gamyboje yra naudojami vertingi filtruoti išrūgų proteinai, pieno baltymai bei hidrolizuoti sojų proteinai. Didžiają dalį mišinio turinio sudaro L-Valino, L-Leucino ir L-Izoliaucino amino rūgštys.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 70 lt - 20,27 Eur ir 141 lt - 40,84 Eur
Hi power pro
Buvo sukurtas specialiai profesionaliems fitneso sportininkams, kuriems reikia didelio kiekio maisto medžiagų raumenų ir jėgos augimui bei palaikymui. Sumažintas riebalų kiekis (mažiau kaip 1%) ir 4 aukštos kokybės baltymų šaltiniai (DPK išrūgų baltymų koncentratas, sojos izoliatas, hidrolizuoti kolageno, ir kiaušinio), kurie yra absoliutūs pasaulio lyderiai tarp baltymų koncentratų. Mažų dalelių kreatino monohidrato papildomai užtikrina maksimalų raumenų ir stiprumą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 86 lt - 24,91 Eur ir 188 lt - 54,45 Eur
Creatine monohydrate 100 %
Tai yra mėgstamiausias ir perkamiausias sportininkų mitybos preparatas pasaulyje. Tyrinėjimai įrodė jo poveikį fizinio pajėgumo didinimui. Kreatino pagalba raumenų struktūra gali atsikratyti 5-6 kilogramų riebalų ir gali pasireikšti 20-30% jėgos padidėjimas tik per aštuonias savaites. Jau po keleto dienų kreatino vartojimo raumenys atrodys stangrūs. Kreatinas yra reikalingas kiekvienam kultūristui. Svarbi pastaba: kalbant apie mūsų kreatino produktus omenyje turimas labai kokybiškas kreatinas.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 50 lt - 14,48 Eur ir 89 lt - 25,78 Eur
Creatine monohydrate tab.
Yra mėgstamiausias ir perkamiausias sportininkų mitybos preparatas pasaulyje. Tyrinėjimai įrodė jo poveikį fizinio pajėgumo didinimui. Kreatino pagalba raumenų struktūra gali atsikratyti 5-6 kilogramų riebalų ir gali pasireikšti 20-30% jėgos padidėjimas tik per aštuonias savaites. Jau po keleto dienų kreatino vartojimo raumenys atrodys stangrūs ir bus matomas akivaizdus fizinės jėgos padidėjimas. Kreatino vartojimas yra rekomenduojamas kiekvienam kultūristui.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 47 lt - 13,61 Eur ir 94 lt - 27,22 Eur
Creatine juice
Kreatino monohidratas aprūpina organizmą energija. Tai yra energijos šaltinis visoms žmogaus organizmo ląstelėms. Creatin Juice yra svarbus kiekvienai sporto šakai, kuri reikalauja labai daug energijos. Be kreatino monohidrato šiame preparate taip pat gausu angliavandenių bei mineralų, kuriuos jungia matriksos transportavimo sistema, leidžianti greitai ir gerai išnešioti medžiagas į raumenų ląsteles. Creatine juice turėtų būti vartojamas prieš ir po kiekvienos treniruotės. Creatine juice aprūpin
Rekomenduojama pardavimo kaina: 40 lt - 11,58 Eur ir 80 lt - 23,17 Eur
CEE
Įprastinis kreatino monohidratas buvo efektyvi priemonė formuojant liesą raumenų masę, didinant raumenų jėgą ir sportinį pajėgumą. Tačiau įprastinis kreatino monohidratas yra prastai pasisavinamas – ir jo efektyvumas priklauso nuo ląstelių sugebėjimo jį pasisavinti. Prastas įprastinio kreatino monohidrato pasisavinimas kreatino vartotoją verčia naudoti dideles kreatino dozes, kad pasiektų norimą rezultatą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 105 lt
Creatine gainer
Kreatino monohidrato su efektyvios transportavimo matriksos kombinacija iš aukštos kokybės angliavandenių ir specialaus kombinuoto mišinio iš išrūgų proteinų konzentrato pieno proteino su kreatino monohidrato milteliais. Dietinis papildas intensyviai sportuojantiems. Creatin Gainer esantis kreatino monohidratas organizme virsta į kreatino fosfatą, kuris kaupia energiją raumenų ląstelėse ir natūraliai pagerina ATP lygį esant apkrovimui (pvz. Intensyvios treniruotės).
Rekomenduojama pardavimo kaina: 53 lt - 15,35 Eur ir 116 lt - 33,60 Eur
Creatine & Glutamine
is produktas buvo specialiai sukurtas sportininkams, norintiems greito raumenų masės padidėjimo bei greito organizmo atsigavimo. Kreatinas yra svarbi organizmui medžiaga, kuri gerina raumenų darbą, didina raumenų masę bei padidina fizinę jėgą. L-gliutaminas yra aminorūgštis, kuri sudaro 60% raumenų struktūros.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 50 lt ir 141 lt
Ginkgo biloba
Dviskiaučių ginkmedžių ekstraktas jau nuo seno yra žinomas ir vartojamas Azijoje dėl savo teigiamų savybių. Ginko veikia kaip antioksidantas, turi stimuliuojamų savybių. Nuolatinis Ginko vartojimas gerina atmintį, mažina organizmo atsigavimo laikotarpį ir padeda atsikratyti nuovargio. Dviskiaučio ginkmedžio sudėtyje esančios medžiagos pasižymi antioksidaciniu aktyvumu, gerina smegenų ir centrinės nervų sistemos veiklą, saugo nervines ląsteles nuo žalingo įvairių faktorių poveikio.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 38 lt - 11,01 Eur
Carnitin 50.000
Tai yra maisto papildas su 50000 mg L-karnitino, skatinantis riebalinių medžiagų apykaitą treniruočių metu. L-karnitinas yra medžiaga, kurią organizmas gauna natūraliai ir kuri vaidina svarbų vaidmenį riebalinių medžiagų apykaitoje. L-karnitinas transportuoja ilgagrandines riebiąsias rūgštis iš kraujo į raumenų ląstelęs, kurios mitochondrijose paverčiamos energija.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 89 lt - 25,78 Eur
Carnitin 40.000
Tai yra maisto papildas su 40000 mg L-karnitino, skatinantis riebalinių medžiagų apykaitą treniruočių metu. L-karnitinas yra medžiaga, kurią organizmas gauna natūraliai ir kuri vaidina svarbų vaidmenį riebalinių medžiagų apykaitoje. L-karnitinas transportuoja ilgagrandines riebiąsias rūgštis iš kraujo į raumenų ląstelęs, kurios mitochondrijose paverčiamos energija. Skystos formos L-karnitinas yra tuoj pat įsisavinamas.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 100 lt - 28,96 Eur
HCA garcinia cambogia
HCA - mažina angliavandenių virtimo riebalais greitį. HCA padeda virškinti ir padidina maisto tyrės masę, taip pat skatina mažiau valgyti, slopina apetitą ir neleidžia kalorijoms pavirsti riebalais. Kai gaunate pakankamą kiekį kalorijų, padeda sustabdyti norą valgyti. Apetito slopinimas yra dėl to, kad HCA padeda palaikyti aukštą gliukozės koncentraciją kraujyje, kuri yra signalas smegenims, kad jau yra pasisotinta. HCA blokuoja riebalų sintezę iš maisto angliavandenių, apsaugo nuo per didelio
Rekomenduojama pardavimo kaina: 50 lt - 14,48 Eur
Chitosan
Natūralios skaidulinės maisto medžiagos, puikiai padedančios surišti riebalus. Tyrimai parodė, kad chitozanas veikia kaip riebalų magnetas. Jis padeda susirišti su riebalais ir padeda jų neįsisavinti organizmui. Tai reiškia, kad chitozano pagalba absorbuotų maisto riebalų organizmas negali pilnais suvirškinti ir jie yra pašalinami.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 50 lt - 14,48 Eur
Ripped
Ripped yra produktas, sudarytas iš svarbiausių medžiagų, kurios dažniausiai yra naudojamos kaip pavienės substancijos. Ripped preparate gausu L-karnitino, vitamino C, taurino, žaliosios arbatos, kofeino ir HCA.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 60 lt - 17,38 Eur
Carnitin 1200
Carnitine 1200 yra grynas L-karnitino produktas, paruoštas gerai virškinamų, beskonių kapsulių pavidalu. Kasdieninė dozė aprūpina organizmą 1200 mg L-karnitino tartratu. Karnitinas yra svarbi medžiaga metant svorį bei norint padidinti energijos kiekį, kuris yra ypač reikalingas sportuojantiems.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 100 lt - 28,96 Eur
Carnitech
Carnitech stiprina organizmo pajėgumą. Jo sudėtyje yra tokių stimuliuojančių medžiagų kaip kofeinas, žalioji arbata ir L-karnitinas. Carnitech yra geras ginklas kovoje su nuovargiu, be to jis padeda atsikratyti nepageidaujamų riebalų.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 60 lt - 17,38 Eur
Karnitin Pyruvat
Šis produktas yra L-karnitino ir kalcio piruvato kombinacija. Tyrimai parodė, kad piruvatas užkerta kelią riebalų kaupimuisi, mažina cholesterino koncentraciją kraujyje ir stiprina ištvermę. Karnitin & Pyruvat padeda mesti svorį ir yra rekomenduojamas vartoti visiems, kurių fizinis aktyvumas reikalauja daug energijos.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 60 lt - 17,38 Eur
Hot carnitin
Hot Carnitine yra produktas, kuriame yra sukombinuotos keturios svarbios medžiagos. Karnitinas, vitaminas C, taurinas ir kofeinas užtikrina stiprų stimuliuojantį efektą. Šis produktas yra ypač tinkamas norintiems mesti svorį bei padidinti organizmo pajėgumą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 60 lt - 17,38 Eur
Karnitin
L-karnitinas yra svarbi ir natūraliai gaunama medžiaga žmogaus organizmui. Jis turi labai didelę reikšmę organizmo medžiagų apykaitai. Sportuojantiems žmonėms labai tinka L-karnitino kapsulėse vartojimas, jis degina riebalus organizmo ląstelėse ir skatina svorio kritimą. L-karnitinas yra reikalingas riebiųjų rūgščių transportavimui į organizmo ląsteles, vadinamas mitochondrijomis.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 60 lt - 17,38 Eur
Karnitin taurin
Karnitinas yra viena iš žinomiausių lipotrofinių medžiagų. Medicininiai tyrimai parodė, kad karnitinas perneša riebalus į ląsteles ir laisvos riebalų rūgštys yra panaudojamos kaip energijos šaltinis. Taurinas - atlieka5 svarbų vaidmenį baltymų sintezėje. Jis taip pat pagerina organizmo fizinį pajėgumą, tonizuoja, padeda raumenis aprūpinti maisto medžiagomis ir energija, mažina raumenų irimo procesus, skatina riebalų oksidaciją, dalyvavauja termoreguliacijos procesuose, gerina kreatino, amino rūg
Rekomenduojama pardavimo kaina: 60 lt - 17,38 Eur
New slim
New slim – tai puikus išrūgų ir sojų baltymų bei sudėtinių angliavandenių kokteilis, praturtintas maistinėmis skaidulomis. Kad kokteilis būtų dar efektyvesnis, yra įdėta L-karnitino, kuris yra labai svarbus žmogaus organizmo medžiagų apykaitai, jis taip pat degina riebalus organizmo ląstelėse ir skatina svorio kritimą. New slim – tai puikus sprendimas, kai Jūs norite kažko skanaus, o griežta dieta neleidžia Jums saves palepinti skanėstais.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 50 lt
Cordyceps Sinensis
KORDICEPSAS padeda įveikti įvairius virusus, tarp jų adenovirusus, gripo, hepatito, herpio, atipinės pneumonijos virusus. Jis veikia pirmuonis – chlamidijas, ureaplazmą, trichomonas, kirmėles ir grybelius. Pastebėta, kad kordicepsas veiksmingas sergant kraujagyslių ligomis. Jis padeda reguliuoti kraujagyslių praeinamumą, jų sienelės tampa elastingesnės, sumažėja jų užsikimšimo pavojus.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 85 lt - 24,62 Eur
Moster booster
Monster Booster yra visapusiškas papildas, kuris skatina geresnę koncentracija, koordinavimo ir padeda atsikratyti nereikialingų kilogramų. Monster Booster susideda iš penkių ypač efektyvių medžiagų: kofeino, sinefrino, taurino, L-karnitinas ir žaliosios arbatos ekstrakto, taurinas. Sudėtis vienoje tabletėje Taurinas 400 mg L-karnitino tartratas 300 mg Žaliosios arbatos ekstrakto 100 mg Kofeinas 100 mg Sinefrinas 10 mg
Rekomenduojama pardavimo kaina: 79 lt - 22,88 Eur
Carnitin 100.000
L-karnitinas yra svarbi ir natūraliai gaunama medžiaga žmogaus organizmui. Jis turi labai didelę reikšmę organizmo medžiagų apykaitai. Sportuojantiems žmonėms labai tinka L-karnitino vartojimas, jis degina riebalus organizmo ląstelėse ir skatina svorio kritimą. L-karnitinas yra reikalingas riebiųjų rūgščių transportavimui į organizmo ląsteles, vadinamas mitochondrijomis. Jei esant fiziniam apkrovimui (metant svorį, treniruojantis ar nėštumo laikotarpiu) ląstelėse pradeda trūkti karnitino riebalų
Rekomenduojama pardavimo kaina: 135 lt - 39,10 Eur
Original Elixir
Ženšenis yra žinoma natūrali tonizuojamoji medžiaga, padedanti organizmui prisitaikyti prie streso ir nepageidaujamo aplinkos poveikio. Ji padeda išlikti optimaliai energingam. Ženšenis papildo palankų vitaminų ir mineralų poveikį metaboliniams procesams, gaminantiems energiją ir leidžiantiems vykti ląstelių regeneracijai. Apie gydomąsias ženšenio savybes buvo žinoma dar prieš tris keturis tūkstantmečius.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 80 lt - 23,17 Eur
Rose Hips
Erškėtuogė yra didelis vitamino C šaltinis, taip eržkėtuogėje yra vitaminų D, E ir K, keletą B grupės vitaminų . Erškėtuogė suteikia adaptogeninį poveikį, t.y. jie padeda stiprinti antinksčių liaukų funkciją, kai yra atliekama fizinė veikla ar patyrėte emocinį stresą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 55 lt - 15,93 Eur
Kudzu
Kudzu - skiautėtųjų puerarijų preparatai nuo seno vartojami dėl to, kad apsaugo kepenis nuo alkoholio poveikio ir skatina jo skaidymą organizme. Japonų mokslininkai, atlikę tyrimus 1998 m., patvirtino apsauginį puerarijų preparatų poveikį. Japonų mokslininkai taip pat teigia, kad puerarijų preparatai slopina potraukį alkoholiui.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 80 lt - 23,17 Eur
MSM
Metilsulfonilmetanas gali padėti palaikyti kremzlinio audinio elastingumą, stangrumą, stiprumą. Taip pat metilsulfonilmetanas gali padėti, kai vargina lėtiniai nugaros, kaklo ir raumenų skausmai. Vienoje MSM tabletėje yra ne 500 mg metilsulfonilmetano. Preparatą galima vartoti kartu su gliukozaminu bei chondroitinu, norint pasiekti maksimalų efektą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 78 lt - 22,59 Eur
Maxi pro 90
Maxi pro 90 - skirtas ieškantiems aukštos kokybės baltymų. Maxi Pro 90 sudarytas iš sojos proteinų izoliatų, kurie aprūpina natūralių izoflavonų ir neturi cholesterolio bei laktozės.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 124lt - 35,91 Eur
Professional whey protein 50
Professional whey protein 50 - gali aprūpinti maistingosiomis medžiagomis, kurios yra labai reikalingos intensyviai besitreniruojantiems jėgos sportininkams. Šis preparatas yra gaminamas naudojant rinktines, aukštos kokybės medžiagas
Rekomenduojama pardavimo kaina: 179lt - 51,84 Eur
Micellar casein
Micellar cesein 7 valandų savinimo baltymas
Rekomenduojama pardavimo kaina: 149lt
Glutamine cap 200 kaps.
"Glutamine caps" yra kapsulių pavidalo aukštos kokybės aminorūgščių koncentratas su 100% L-glutamino, kuris yra svarbus baltymų ir energijos tiekėjas. Jis veikia antikataboliškai ir skatina greitą organizmo regeneraciją po sunkių treniruočių.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 59lt - 17,09 Eur