Rodoma Fitness Elite Nutrition - FEN

Elite Hypo Drink
Elite Hypo Drink gėrimas suteikia energijos ir atstato mineralines medžiagas, kurios esant fiziniam aktyvumui yra prarandamos. Elite Hypo Drink yra hipotoninis gėrimas, todėl su juo gaunamos medžiagos yra geriau rezorbuojamos. Iš vienos pakuotės Elite Hypo Drink yra išgaunama 50 litrų gėrimo.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 77 lt - 22,30 Eur
FEN Elite 50% Protein
FEN Elite 50% Protein - gali aprūpinti maistingosiomis medžiagomis, kurios yra labai reikalingos intensyviai besitreniruojantiems jėgos sportininkams. Šis preparatas yra gaminamas naudojant rinktines, aukštos kokybės medžiagas.Professional whey protein 50 - gali aprūpinti maistingosiomis medžiagomis, kurios yra labai reikalingos intensyviai besitreniruojantiems jėgos sportininkams. Šis preparatas yra gaminamas naudojant rinktines, aukštos kokybės medžiagas. Whey Protein organizmas gali pakankam
Rekomenduojama pardavimo kaina: 195lt - 56,48 Eur
FEN Elite Protein Blend
FEN Elite Protein Blend - idealus produktas tiems, kurie netoliaruoja laktozės! Elite Protein Blend baltyminis kokteilis sudarytas iš trijų skirtingų ir maksimaliai išskaidytų į amino rūgštis baltymų: jautienos hidrolizato, sojos izoliato bei koncentruoto kviečių baltymo. Baltymai yra išgauti naudojant pažangiausias baltymo išskaidymo ir valymo technologijas - hidrolizės ir izoliavimo.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 85 lt - 24,62 Eur ir 195 lt - 56,48 Eur
FEN Elite Amino Blend
FEN Elite Amino Blend amino rūgštys sudarytos iš trijų skirtingo greičio sąvinimosi baltymų: jautienos baltymo hidrolizato, kazeino, sojos baltymo izoliato, todėl ilgą laiką Jūsų raumenys bus aprūpinti baltymais.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 135 lt - 39,10 Eur
FEN Elite Fat Burner
Tai visiškai naujas riebalų degintojas, sukurtas pagal vieną pažangiausių riebalų deginimo formulių. Produktą sudaro 7 visiškai natūralios medžiagos, kurios padės Jums atsikratyti nereikalingų riebalų ar išryškinti raumenis!
Rekomenduojama pardavimo kaina: 99 lt - 28,67 Eur
FEN Elite Creatine Blend
Tai trijų populiariausių ir efektyviausių kreatino formų papildas. Sudarytas iš kreatino monohidrato, kreatino etilo esterio ir tri kreatino malato. Visas šias tris maksimaliai mikronizuotas kreatino formas raumenys įsisavins daug greičiau ir efektyviau, negu vartojant kažkurią vieną kreatino formą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 78 lt - 22,59 Eur
FEN Elite Whey Gainer
FEN Elite Whey Gainer - tai naujausios kartos raumenų masės didintojas, sudarytas iš aukščiausios kokybės išrūgų baltymų izoliato, įvairių angliavandenių mišinio, kreatino monohidrato, L-Glutamino. Tai puikus preparatas tiems, kuriems iti sunkiai auga raumeninė masė.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 95 lt - 27,51 Eur ir 159 lt - 46,05 Eur
FEN Elite Inosine Booster
Rekomenduojama pardavimo kaina: 69 lt - 19,98 Eur