FEN Elite Creatine Blend


Fitness Elite Nutrition - FEN

  Ieškoti akcijų ir pirkti -->>>

Kreatino monohidratas prikaupia ATP raumenyse tokiu būdu suteikia daugiau energijos padeda auginti sausą raumenų masę. Kreatino monohidratas tiesiogiai padidina baltymų sintezę, didina raumenų ląsteles ir raumenų augimo tempą. Maždaug trisdešimt mokslinių rekomendacijų nurodo, kad kreatino vartojimas didina neriebalinę kūno masę. Tai natūrali medžiaga žmogaus organizmui, netoksiškas, net didesnėmis dozėmis. Kreatino perteklius lengvai išsiskiria iš organizmo. Naudojant kreatino papildus, raumenų masė yra sunkesnė, grynesnė ir leidžia sportuoti didesniais svoriais, atliekant dar daugiau pakartojimų. 

 

Tri-kreatino malato molekulę sudaro malio rūgštis susijungusi su trimis kreatino molekulėmis. Tri kreatino malatas nevirsta į kreatininą, o tai reiškia jog kreatino reikės mažiau ir daugiau bus išlaikoma ir kaupiama raumenyse. Tri kreatinas yra kur kas greičiau pasisavinamas ir malio rūgšties dėka pradedamas skaidyti tik patekus į skrandį. 

 

Kreatino etilo esteris (CEE) yra visomis reikšmėmis vienas iš svarbiausių produktų auginant raumenų masę bei jėgą. Jis iki 40 kartų turi didesnį poveikį bei įsisavinimą nei paprastas kreatinas. Kreatino etilo esteris yra sukurtas tiems, kurie nori didesnių raumenų , didesnės jėgos bei greitesnio atsistatymo. Jo veikimas yra įrodytas daugybės mokslinių tyrimų. Kreatino etilo esterio reikia daug mažiau nei kreatino monohidrato, nes raumenys įsisaviną jį pilnai. 

 

Visas šias tris maksimaliai mikronizuotas kreatino formas raumenys įsisavins daug greičiau ir efektyviau, negu vartojant kažkurią vieną kreatino formą.

 

Sudėtis porcijoje 5 g ir 100 g

Kreatino monohidratas

4000 mg /   80 g

Kreatino etilo esteris

  500 mg /   10 g

Tri-kreatino malatas

  500 mg /   10 g

 

Sudėtis: kreatino monohidratas, kreatino etilo esteris, tri-kreatino malatas.

 

Rekomenduojamas vartojimas: kaip maisto papildą vartokite 1 arbatinį šaukštelį ryte ir 1 arbatinį prieš sportą, užgeriant stikline vandens. Per dieną išgerkite 8-10 stiklinių vandens.

 

Pakuotė: 500 gr.

 

 

Rekomenduojama pardavimo kaina: 78 lt - 22,59 Eur