Cordyceps Sinensis


ATP nutrition

Ieškoti akcijų ir pirkti -->>>

 

Kordicepsas Kinijoje vadinamas dievo dovana ir žinomas apie 1,5 tūkstančio metų. Rytų tradicinėje medicinoje kordicepsas vertinamas dėl teigiamo poveikio širdžiai, plaučiams, imuninei sistemai, taip pat kaip energijos suteikiantis ir jaunystę išsaugoti padedantis grybas. Šio preparato panaudojimo sfera labai plati, o pašalinis poveikis nėra pastebėtas.
Mokslinių tyrimų metu nustatyta, kad kordicepsas veikia kaip stiprus antioksidantas, nes jo sudėtyje yra beta karotino, vitaminų E,C, mineralų – seleno ir cinko, koenzimo Q 10, imunomoduliuojamųjų polisacharidų bei kitų medžiagų. Kordicepse yra 77 mikro ir makroelementai, daugiau kaip 80 rūšių fermentų, nepakeičiamų aminorūgščių, nesočiųjų riebalų rūgščių ir t.t.
KORDYCEPSAS taip pat pasižymi ir antialerginiu poveikiu. Iš organizmo pašalinamos toksinės medžiagos: žarnyno nuodai, vaistų junginiai, radionuklidai, sunkiųjų metalų druskos. Kordicepsas yra natūralus antibiotikas, padeda slopinti pneumokokų, stafilokokų, streptokokų bei daugelio kitų mikrobų dauginimąsi.
KORDICEPSAS padeda įveikti įvairius virusus, tarp jų adenovirusus, gripo, hepatito, herpio, atipinės pneumonijos virusus. Jis veikia pirmuonis – chlamidijas, ureaplazmą, trichomonas, kirmėles ir grybelius. Pastebėta, kad kordicepsas veiksmingas sergant kraujagyslių ligomis. Jis padeda reguliuoti kraujagyslių praeinamumą, jų sienelės tampa elastingesnės, sumažėja jų užsikimšimo pavojus.
KORDYCEPSAS gerina odos, nosiaryklės bei kvėpavimo takų mikroflorą. Kordicepso preparatai padeda normalizuoti inkstų funkciją, reguliuoja medžiagų, ypač lipidų, apykaitą. Kordicepso preparatai plačiai vartojami kaip profilaktikos bei sveikatinimo priemonė. Preparatų vartojimas kartu su tradiciniais medikamentais labai padidina tradicinio gydymo veiksmingumą ir sumažina nepageidaujamą gydymo šalutinį poveikį.


Sudėtis  1 kapsulėje ir porcijoje 2 kapsulėse
Kininio kordicepso micelių ekstraktas (Cordyceps Sinensis)     1000 mg

 


Pakuotė: 100 kaps.

 

 

Rekomenduojama pardavimo kaina: 85 lt - 24,62 Eur