Chlorella


ATP nutrition

Chlorella – žaliadumblis, kuriame yra daugiau nei dvidešimt vitaminų ir mineralų. Ypač daug jame yra chlorofilo, kuris yra stiprus antioksidantas, jis valo kraują nuo sunkiųjų metalų ir toksinų, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, slopina uždegimus, skatina atsinaujinti ląsteles, stiprina imuninę sistemą ir kt.

Šiuose gėlavandeniuose dumbliuose yra visi svarbiausi mineralai, vitaminai, aminorūgštys, baltymai. Juose gausu antioksidantų ir medžiagų, kurios gerina savijautą sergant tokiomis ligomis kaip mažakraujystė, hipertonija, cukrinis diabetas, virškinimo trakto ir kt. Taip pat padeda lieknėti antsvorio turintiems žmonėms.

Mokslininkų ištirta, kad chlorofilas stimuliuoja vidaus organų ir sistemų veiklą: širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų. Be to, aktyvina kraujo gamybą ir naikina bakterijas, todėl tinka sergant peršalimo, infekcinėmis ligomis.


Chlorella dumbliai padeda atkurti natūralią medžiagų apykaitos pusiausvyrą ir žarnyno mikroflorą, valo organizmą, todėl juos vartojant lengviau krinta svoris. Kadangi organizmui suteikia reikalingų maisto medžiagų (vitaminų, mineralų irk t.), gauname užtektinai energijos ir mažėja noras be saiko valgyti.

Japonų gydytojų teigimu, Chlorella dumbliai gerina žarnyno peristaltiką, todėl gerėja virškinimas ir maisto medžiagų įsisavinimas.

 

Sudėtis:                                             1 tabletėje

Chlorelės (Chlorella vulgaris),            500 mg                                       

 

 

Vartojimas: Kaip maisto papildą vartoti  po 1 tabletę per dieną užgeriant stikline vandens.

 

 

Rekomenduojama pardavimo kaina: 99 lt