Amino rūgštys

Baltymai yra didelės sudėtinės molekulės, turinčios daug svarbių funkcijų Jūsų kūne. Jos įtakoja skeleto augimą, protinės veikos darbą ir vaidina svarbų vaidmenį auginant raumenis. Baltymas yra sudarytas iš šimtų ar tūkstančių mažesnių dalelių, vadinamų amino rūgštimis, kurios viena su kita susijungusios grandinėmis. Egzistuoja 20 amino rūgščių rūšių, kurios gali būti derinamos tarpusavyje, kad sudarytų baltymą. Ne baltymai, o amino rūgštys yra būtinosios maistinės medžiagos Jūsų kūnui! Žmogaus kūne kiekviena ląstelė turi amino rūgščių. Amino rūgštys yra pagrindiniai raumenų audinius formuojantys blokai, jie yra esminiai raumenų kūrimui, auginimui ir prižiūrėjimui ir yra būtini hormonų gamybai ir deguonies transportavimui ir saugojimui. Amino rūgščių molekulės tarpusavyje jungiasi ir sudaro grandinines struktūras, vadinamas peptidais. Amino rūgštys yra skirstomos į būtinąsias, pusiau esmines ir neesmines.  Būtinosios – tos amino rūgštys, kurių organizamas pats negali pasigaminti ir turi gauti su maistu arba maisto papildais.  Būtinosios yra šios L-Vanilas, L-Isoleucinas, L-Leucinas (BCAA), L-Metioninas, L-Fenilalaninas, L-Lizinas. Pusiau esminės amino rūgštys yra šios: L-Argininas ir L-Histidinas. Jas organizmas gali pasigaminti iš būtinųjų amino rūgščių, jeigu jų organizme yra pakankamai. Neesminės amino rūgštys gali būti susintetintos iš kitų junginių.

AMINO 2500
Amino 2500 atstovauja naujai aminorūgščių priedų kartai. Šios amino rūgštys sudarytos iš išrūgų baltymo hidrolizato, jautienos baltymo hidrolizato ir sojos izoliato. Šios amino rūštys turi vieną didžiausių amino rūgščių ir peptidų koncentraciją vienoje tabletėje. Šiose amino rūgštyse gausu šakotosios grandinės (BCAA) amino rūgščių L-Valino, L-Leucino ir L-Izoleucino bei vieno iš stipriausių amino rūgščių L-Glutamino.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 65 lt. - 18,83 Eur. 165 lt. - 47,79 Eur.
Amino 2200
AMINO 2200 yra išskirtinė formulė, kuri buvo sukurta, kad suteiktų galimybę atletams ir kultūristams pasiekti jų tikslus iki maksimalaus raumenų užauginimo, sumažinti atsistatymo laiką ir pasiekti savo "piką". Žmogaus kūne kiekviena ląstelė turi amino rūgščių. Amino rūgštys yra pagrindiniai raumenų audinius formuojantys blokai, jie yra esminiai raumenų kūrimui, auginimui ir prižiūrėjimui ir yra būtini hormonų gamybai ir deguonies transportavimui ir saugojimui.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 69 lt - 19,98 Eur ir 153 lt - 44,31 Eur.
Amino 4000
AMINO 4000 yra aukščiausios kokybės ir bene maistingiausia amino rūgščių turinti formuluotė. AMINO 4000 yra nepaprastas atradimas sporto mityboje, vienas iš labiausiai nepranokstamų amino rūgščių produktų. Turinčios gryną koncentratą, aukščiausios kokybės amino rūgštys su peptidų ryšiu. Ši išskirtinė formulė yra moksliškai subalansuota, kad padėtų jums pasiekti optimalų raumenų augimą, greitesnį jėgų atgavimą ir pagerintą atsistatymą po treniruotės.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 64 lt - 18,54 Eur ir 137 lt - 39,68 Eur
Mega BCAA 6000 tabletėmis
„Mega Pro“ „MEGA BCAA 6000“ pajėgumas ir grynumas yra patikrinti laboratoriškai. Tai yra mokslininkų kruopščiai sukurtas energijos suteikiančių aminorūgščių mišinys, ir yra įrodyta, kad jame esančių šakotų grandžių aminorūgščių (L−Leucino, L−Izoleucino ir L−Valino) santykis yra 2:1:1. Šios aminorūgštys suteiks Jums treniruotėms reikiamos energijos bei paspartins jėgų atsistatymą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 108 lt - 31,28 Eur
Anabolic amino 4300
Anabolic AMINO 4300 - produktas, skirtas intensyviam raumenų darbui, ypatingai tinka sportininkams. Anabolic amino 4300 papildas turtingas aminorūgščių peptidais, kurie sudaryti iš farmacinio hidrolizuoto jautienos kolageno. Hidrolizuotas kolagenas, ypač naudingas norint išlaikyti kaulų, sąnarių, kremzlių, sausgyslių ir odos būklę. Jis yra visiškai virškinamas ir vaidina svarbų vaidmenį reguliuojant kūno svorį. Hidrolizuotas kolagenas turi didelį kiekis amino rūgščių L-arginino ir L-gliutamino.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 135 lt - 39,10 Eur ir 248 lt - 71,83 Eur
Active amino 1700
Active Amino 1700 yra labai veiksmingos amino rūgštys, kurios yra laisvos formos ir peptidiniais ryšiais sujungtos amino rūgštys, į kurių sudėtį pridėta vitamino B5 ir pepsino. Taip pat Active amino turi gausų kiekį nepakeičiamų šakotų amino rūgščių (L-valino, L-leucino ir L-izoleucino).
Rekomenduojama pardavimo kaina: 64 lt - 18,54 Eur ir 137 lt - 39,68 Eur
Super amino 4600
Super Amino 4600 sudėtyje yra labai veiksmingas laisvųjų amino rūgščių ir amino rūgščių su peptidais kombinacija. Tai yra 100% natūralus produktas. Jis padeda išlaikyti teigiamą azoto balansą, kuris yra būtinas raumenų augimui. Teigiamas azoto balansas padeda organizmui greičiau atsigauti po sekinančių treniruočių ir atstatyti raumenis. Super Amino 4600 sudėtyje yra padidinta trijų esminių šakotos grandinės amino rūgščių L-valino, L-izoleucino ir L-leucino koncentracija.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 69 lt - 19,98 Eur ir 153 lt - 44,31 Eur
Anabolic BCAA's
Anabolic bcaa's sudėtį sudaro trys esminės amino rūgštys, kurias būtina gauti papildomai, nes organizmas pats jų nesintetina. Sudėti sudaro L-leucinas, L-izoleicinas, L-valinas efektyviu santykiu 2:1:1.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 108 lt - 31,28 Eur
Amino hydro 4000
Amino hydro 4000 yra viena iš pirmaujančių amino rūgščių kategorijų visame pasaulyje. Hydro Amino 4000 yra pagamintas naudojant naują metodą, išankstinio spaudimo, kurį daro mūsų tabletes ypač stiprias ir koncentruotas. Tai visiškai kitokios amino rūgštys, kurios nedidelės, taučiau labai galingos. Grinųjų amino rūgščių vienoje tabletėje yra 87,92%, o standartinių amino rųgščių vertė 65%. Be to, ši procentinė dalis yra hidrolizuotas laktalbuminas, tai yra aukščiausios kokybės amino rūgščių formu
Rekomenduojama pardavimo kaina: 160 lt - 46,34 Eur
4:1:1 amino bcaa
BCAA 4:1:1 yra trijų pačių svarbiausių būtinųjų amino rūgščių formulė vienoje tabletėje, sujungtų pačiu geriausiu santykiu. BCAA 4:1:1 sudaro būtinosios amino rūgštys, kurių organizmas pats negali pasigaminti: L-Leucinas, L-Isoleucinas ir L-Valinas. Tai puikus preparatas skirtas raumenų atstatymui po intensysios treniruotės, apsaugai bei auginimui. Būtinųjų amino rūgščių trūkumas didėja fizinio krūvio metu
Rekomenduojama pardavimo kaina: 105 lt - 30,41 Eur
Beef amino hydro
Beef Amino Hydro 4000 yra pačios optimaliausios amino rūgštys, pagamintos iš farmacinių jautienos amino rūgščių. Šis unikalus produktas yra sudarytas iš 98% grynų amino rūgščių, tokios koncentracijos amino rūgščių Jūs nerasite rinkoje šiai dienai. Beef Amino Hydro 4000 yra pagaminta iš fermentuotų, hidrolizuotų amino rūgščių iš pirmarūšies argentinietiškos jautienos.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 153 lt - 44,31 Eur
BCAA Pure 2:1:1
BCAA Pure 2:1:1 yra sukurtas maksimaliais krūviais dirbantiems atletams. Produktą sudaro 3 esminės išsišakojusios grandinės amino rūgštys L-Leucinas, L-Izoleucinas ir L-Valinas. Šios amino rūgštys yra unikalios, nes metabolizuojamos iš kraujo tiesiai į raumenis, o ne į kepenis. Šis antikatabolinis efektas labai svarbus natūraliai raumenų apsaugai. Pati svarbiausia amino rūgštis intensyvių treniruočių metu yra L-Leucinas.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 97 lt - 28,09 Eur
Extreme Amino G8.7
Extreme Amino G8.7" yra daugiausia amino rūgščių turintis preparatas rinkoje. Preparatas yra sukurtas taip, kad dirbantys raumenys pasisavintų patį didžiausią amino rūgščių kiekį. Įsigiję "Extreme Amino G8.7" gausite ypatingo veiksmingumo raumenis didinantį amino rūgščių preparatą!
Rekomenduojama pardavimo kaina: 165 lt - 47,79 Eur
FEN Elite Amino Blend
FEN Elite Amino Blend amino rūgštys sudarytos iš trijų skirtingo greičio sąvinimosi baltymų: jautienos baltymo hidrolizato, kazeino, sojos baltymo izoliato, todėl ilgą laiką Jūsų raumenys bus aprūpinti baltymais.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 135 lt - 39,10 Eur
BCAA instant
Rekomenduojama pardavimo kaina: 150 lt - 43,44 Eur
Amino liquid 80.000
Rekomenduojama pardavimo kaina: 115 lt - 33,31 Eur