Testosterono skatintojai

Mega tribulus 1000
NATŪRALUS TESTOSTERONO GAMYBOS SKATINTOJAS

Tai yra natūralus testosterono gamybos skatintojas. Jis padidina testosterono kiekį kitaip, nei kiti papildai. Jis nėra testosterono pirmtakas, o skatina liuteinizuojančio hormono (LH) gamybą. Liuteinizuojantis hormonas (sutrumpintai LH) – tai vienas iš gonadotropinių hormonų, kurį gamina priekinė hipofizės dalis (adenohipofizė). Padidėjus LH koncentracijai taipogi padidėja ir natūrali testosterono gamybą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 108 lt - 31,28 Eur
Diosgenin
Yra gaminamas iš dioskorėjos augalo ir pagreitina organizmo anabolinius procesus be pašalinio poveikio. Šis augalas turi didelį kiekį natūralių sapogenų. Taip yra padidinamas testosteronų kiekis, tuo pačiu padaugėja estrogenų, progesteronų ir kitų stimuliatorių. Pasižymi priešspazminiu, nuskausminančiu, šlapimą varančiu, atjauninančiu poveikiu, taip pat – puikus afrodiziakas. Skiriamas esant senatviniam išsekimui, pilvo spazmams, impotencijai, hormonų nepakankamumui, nevaisingumui.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 57 lt - 16,51 Eur
Tribulus terrestris
Tribulus terrestris yra efektyviausia natūrali anabolinių steroidų atmaina. Joks kitas maisto papildų produktas neduos tokių gerų ir greitų rezultatų kaip šis. Tribulus yra mikro maistingųjų medžiagų kombinacija, kuri kultūristus aprūpina pagrindinėmis maistingosiomis medžiagomis, reikalingomis testosteronų gamybai. Jis stimuliuoja vyriško hormono testosterono produkciją Jūsų organizme. Moksliniais tyrimais įrodyta testosterono produkcijos padidėjimas 30-50%.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 49 lt - 14,19 Eur ir 125 lt - 36,20 Eur
Peruvian Maca
Peruvian Maca ypatingai tinka jėgos sporto atstovams ir kultūristams, kadangi stipriai augina raumeninę masę bei jėgą. Maca sumažina atsistatymo laiką po sunkių treniruočių, todėl sportininkai treniruotis intensyviau ir dažniau.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 125 lt - 36,20 Eur
Tribloosteron
Triboosteron buvo sukurtas bendradarbiaujant su Čekijos elitiniais sportininkais. Šis papildas sudarytas iš keturių medžiagų, skirtų papildyti ir sustiprinti šio produkto veiksmingumą. 2 tabletėse yra: 1000 mg Tribulus, arginino 400 mg, 10 mg cinko, 40 mg Diosgenino.

Gulsčioji ragužė - tai vaistinis augalas, kuris buvo naudojamas jau senovės Kinijoje, Indijoje ir Mesopotamijoje. Šio augalo populiarumas, bet tęsiasi iki šiol - aštuntąjame dešimtmetyje jį pradėjo auginti Bugarai.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 88 lt - 25,49 Eur
Bulgarian Tribu 90
Bulgarian Tribu 90% yra stipriausias tribulus produktas rinkoje. Vieną kapsulę sudaro 500 mg 90% tikro Bulgariško Tribulus Terrestris. Tai aukščiausios kokybės ir stipriausios koncentracijos veikliosios medžiagos bei didžiausia leistina norma 90,75%. Tribulus ženkliai pakelia testosteroną - šis efektas yra įrodytas tik su Bulgarišku Tribulus. Tribulus yra plačiai vartojamas ypatingai jėgos sporto šakų atstovų. Tribulus padeda auginti kokybišką raumenų masę bei jėgą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 99 lt - 28,67 Eur