Specialios paskirties papildai

Energy booster
# Didina energiją sunkios kelionės metu ar po varginančios dienos
# Neleidžia pasireikšti nuovargiui
# Išlaiko dėmesį
# Didina našumą
# Gereja reakcija ir dėmesys
# Gerina smegenų veiklą
# Didinti atsparumą stresui
# Gerina imuninę sistemą
Rekomenduojama pardavimo kaina: 70 lt - 20,27 Eur
Ginkgo biloba
Dviskiaučių ginkmedžių ekstraktas jau nuo seno yra žinomas ir vartojamas Azijoje dėl savo teigiamų savybių. Ginko veikia kaip antioksidantas, turi stimuliuojamų savybių. Nuolatinis Ginko vartojimas gerina atmintį, mažina organizmo atsigavimo laikotarpį ir padeda atsikratyti nuovargio. Dviskiaučio ginkmedžio sudėtyje esančios medžiagos pasižymi antioksidaciniu aktyvumu, gerina smegenų ir centrinės nervų sistemos veiklą, saugo nervines ląsteles nuo žalingo įvairių faktorių poveikio.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 38 lt - 11,01 Eur
Mega G-H
Ši ypatinga amino rūgščių ir valerijono ekstrakto kombinacija, padeda pagerinti ir sustiprinti natūralaus augimo hormono išsiskyrimo organizme kokybę.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 105 lt - 30,41 Eur
HMB
Sunkių treniruočių pasekoje, antinksčių žievė gamina kortizoną, kuris sustiprina organizmo sugebėjimą reaguoti greitai ir būti budriam. Šie hormonai, deja, turi nepageidaujamų šalutinių simptomų sportininkams: jie skatina dalies raumenų masės pavirtimą į energiją. Todėl, gali atsitikti taip, kad jėgos sportininkai, nors ilgai ir sunkiai treniruojasi, negauna jokio raumenų apimties padidėjimo. HMB veikia taip, kad nuslopina šią hormonų reakciją, kuri skatina raumenų masę degraduoti. Jėgos padidėj
Rekomenduojama pardavimo kaina: 45 lt - 13,03 Eur ir 89 lt - 25,78 Eur
Maltox 100
Maltodekstrinas yra labai naudingas sportuojantiems bei fiziškai aktyviems žmonėms. Jis su teikia energijos ir ypatingai tinka jėgos ir ištvermės sporto šakoms. Geriausiai vartoti iškarto po fizinio krūvio. Maltodekstrino sudėtyje nėra glitimo. Didžiausias produkto pranašumas yra palaispniui isisavinami angliavandeniai, tai išlaiko tolygų cukraus kiekį kraujyje. Maltodekstrinas suteikia angliavandenių prisotinimą organizme be jokių virškinimo problemų.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 48 lt - 13,90 Eur
Coffy 200 mg stimulant
Coffy Stimulant sudėtyje yra didžiausia leistina kofeino norma 200 mg tabletėje. Kofeinas turi stiprų stimuliuojantį poveikį centrinei nervų sistemai bei padeda deginti riebalus. Puikiai tinka prieš fizinį aktyvumą, padeda susikoncentruoti ir įveikti nuovargį. Padeda pašalinti nuovargį, pagerina treniruočių kokybę, padeda susikoncentruoti, padeda deginti riebalus - padeda riebalus paversti energija.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 46 lt - 13,32 Eur
Cordyceps Sinensis
KORDICEPSAS padeda įveikti įvairius virusus, tarp jų adenovirusus, gripo, hepatito, herpio, atipinės pneumonijos virusus. Jis veikia pirmuonis – chlamidijas, ureaplazmą, trichomonas, kirmėles ir grybelius. Pastebėta, kad kordicepsas veiksmingas sergant kraujagyslių ligomis. Jis padeda reguliuoti kraujagyslių praeinamumą, jų sienelės tampa elastingesnės, sumažėja jų užsikimšimo pavojus.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 85 lt - 24,62 Eur
Original Elixir
Ženšenis yra žinoma natūrali tonizuojamoji medžiaga, padedanti organizmui prisitaikyti prie streso ir nepageidaujamo aplinkos poveikio. Ji padeda išlikti optimaliai energingam. Ženšenis papildo palankų vitaminų ir mineralų poveikį metaboliniams procesams, gaminantiems energiją ir leidžiantiems vykti ląstelių regeneracijai. Apie gydomąsias ženšenio savybes buvo žinoma dar prieš tris keturis tūkstantmečius.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 80 lt - 23,17 Eur
Echinacea Chewes
Echinacea Chewes tai natūralių vaisių skonio kramtomosios tabletės. Sudėtyje yra vitamino C, ežiuolių, erškėtuogių augalinių ekstraktų. Ežiuolės ir erškėtuogės yra gausus natūralaus vitamino C šaltinis, kuris stiprina imuninę sistemą ir padidina atsparumą peršalimui.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 55 lt - 15,93 Eur
Spirulina
Spirulina – natūralus gamtos sukurtas augalinės kilmės baltymų, vitaminų, mineralų ir kitų nepakeičiamų bei 10 iš 12 pakeičiamų amino rūgščių šaltinis. Turtingas vitaminų A, B12 ir K, geležies ir kt (viso 46) elementai. Įsisavinimo koeficientas 85 – 90%. 100% vegetariškas produktas.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 78 lt - 22,59 Eur
Rose Hips
Erškėtuogė yra didelis vitamino C šaltinis, taip eržkėtuogėje yra vitaminų D, E ir K, keletą B grupės vitaminų . Erškėtuogė suteikia adaptogeninį poveikį, t.y. jie padeda stiprinti antinksčių liaukų funkciją, kai yra atliekama fizinė veikla ar patyrėte emocinį stresą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 55 lt - 15,93 Eur
Kudzu
Kudzu - skiautėtųjų puerarijų preparatai nuo seno vartojami dėl to, kad apsaugo kepenis nuo alkoholio poveikio ir skatina jo skaidymą organizme. Japonų mokslininkai, atlikę tyrimus 1998 m., patvirtino apsauginį puerarijų preparatų poveikį. Japonų mokslininkai taip pat teigia, kad puerarijų preparatai slopina potraukį alkoholiui.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 80 lt - 23,17 Eur