Papildai sąnariams

3 in 1 complex
3-in-1 Joint complex yra galingas derinys gliukozamino sulfato, metilsulfonilmetano (MSM) ir chondroitino sulfato. Tai puikus ir ypač stiprus produktas jėgos sporto atstovams, kurie nuolatos skundžiasi sąnarių skausmais. Gliukozamino sulfatas stimuliuoja skysčio, reiklalingo tinkamam sąnario kremzlės atsistatymui, išsiskyrimą. Metilsulfonilmetanas yra natūralios medžiagos junginys, turintis organinės sieros.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 89 lt - 25,78 Eur
Gelatina caps
Yra labai svarbus optimaliam kremzlių bei sąnarių funkcionavimui. Ši želatina yra praturtinta įvairiomis aminorūgštimis ir yra labai tinkama intensyviai sportuojantiems bei visiems kitiems augantiems organizmams. Ši želatina rekomenduojama vartoti ir nėštumo metu, nes tai įtakoja naujagimio vystymąsi. Mes užtikriname, kad mūsų želatina yra 100% be BSE. Ji gamina iš žaliavų, neturinčių BSV.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 65 lt - 18,83 Eur
Glukosamin & Chondroitin
Yra labai efektyvus maisto papildas, reikalingas turintiems problemų su sąnariais, keliais, rankomis, stuburu bei artroze. Šis produktas puikiai tinka ir senyvo amžiaus žmonėms, turintiems problemų su antsvoriu. Taip pat is preparatas yra rekomenduojamas vartoti intensyviai sportuojantiems žmonėms.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 69 lt - 19,98 Eur
Gela pure 900 caps.
Gela 900 kapsulės yra labai stiprios koncentracijos maisto papildas, skirtas sąnariams, kurio sudedamoji dalis želatinos hidrolizatas. Jis sukurtas siekiant užtikrinti, puikų sąnarių mobilumą. Tai yra paruoštas vartojimui kolageninių peptidų šaltinis, kurie puikiai įsisavina. Gela 900 kapsulės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie turi problemų su sąnariais, raiščiais, taip pat intensyviai sportuojantiems arba turintiems antsvorį žmonėms.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 81 lt - 23,46 Eur
MSM
Metilsulfonilmetanas gali padėti palaikyti kremzlinio audinio elastingumą, stangrumą, stiprumą. Taip pat metilsulfonilmetanas gali padėti, kai vargina lėtiniai nugaros, kaklo ir raumenų skausmai. Vienoje MSM tabletėje yra ne 500 mg metilsulfonilmetano. Preparatą galima vartoti kartu su gliukozaminu bei chondroitinu, norint pasiekti maksimalų efektą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 78 lt - 22,59 Eur