Papildai lieknėjimui

L-karnitinas yra svarbi ir natūraliai gaunama medžiaga žmogaus organizmui. Jis turi labai didelę reikšmę organizmo medžiagų apykaitai. Sportuojantiems žmonėms labai tinka L-karnitino vartojimas, jis degina riebalus organizmo ląstelėse ir skatina svorio kritimą. L-karnitinas yra reikalingas riebiųjų rūgščių transportavimui į organizmo ląsteles, vadinamas mitochondrijomis. Jei esant fiziniam apkrovimui (metant svorį, treniruojantis ar nėštumo laikotarpiu) ląstelėse pradeda trūkti karnitino riebalų deginimas yra sustabdomas. 

 

HCA - mažina angliavandenių virtimo riebalais greitį. HCA padeda virškinti ir padidina maisto tyrės masę, taip pat skatina mažiau valgyti, slopina apetitą ir neleidžia kalorijoms pavirsti riebalais. Kai gaunate pakankamą kiekį kalorijų, padeda sustabdyti norą valgyti. Apetito slopinimas yra dėl to, kad HCA padeda palaikyti aukštą gliukozės koncentraciją kraujyje, kuri yra signalas smegenims, kad jau yra pasisotinta.

 

 

Carnitin 50.000
Tai yra maisto papildas su 50000 mg L-karnitino, skatinantis riebalinių medžiagų apykaitą treniruočių metu. L-karnitinas yra medžiaga, kurią organizmas gauna natūraliai ir kuri vaidina svarbų vaidmenį riebalinių medžiagų apykaitoje. L-karnitinas transportuoja ilgagrandines riebiąsias rūgštis iš kraujo į raumenų ląstelęs, kurios mitochondrijose paverčiamos energija.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 89 lt - 25,78 Eur
Carnitin 40.000
Tai yra maisto papildas su 40000 mg L-karnitino, skatinantis riebalinių medžiagų apykaitą treniruočių metu. L-karnitinas yra medžiaga, kurią organizmas gauna natūraliai ir kuri vaidina svarbų vaidmenį riebalinių medžiagų apykaitoje. L-karnitinas transportuoja ilgagrandines riebiąsias rūgštis iš kraujo į raumenų ląstelęs, kurios mitochondrijose paverčiamos energija. Skystos formos L-karnitinas yra tuoj pat įsisavinamas.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 100 lt - 28,96 Eur
HCA garcinia cambogia
HCA - mažina angliavandenių virtimo riebalais greitį. HCA padeda virškinti ir padidina maisto tyrės masę, taip pat skatina mažiau valgyti, slopina apetitą ir neleidžia kalorijoms pavirsti riebalais. Kai gaunate pakankamą kiekį kalorijų, padeda sustabdyti norą valgyti. Apetito slopinimas yra dėl to, kad HCA padeda palaikyti aukštą gliukozės koncentraciją kraujyje, kuri yra signalas smegenims, kad jau yra pasisotinta. HCA blokuoja riebalų sintezę iš maisto angliavandenių, apsaugo nuo per didelio
Rekomenduojama pardavimo kaina: 50 lt - 14,48 Eur
Chitosan
Natūralios skaidulinės maisto medžiagos, puikiai padedančios surišti riebalus. Tyrimai parodė, kad chitozanas veikia kaip riebalų magnetas. Jis padeda susirišti su riebalais ir padeda jų neįsisavinti organizmui. Tai reiškia, kad chitozano pagalba absorbuotų maisto riebalų organizmas negali pilnais suvirškinti ir jie yra pašalinami.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 50 lt - 14,48 Eur
Ripped
Ripped yra produktas, sudarytas iš svarbiausių medžiagų, kurios dažniausiai yra naudojamos kaip pavienės substancijos. Ripped preparate gausu L-karnitino, vitamino C, taurino, žaliosios arbatos, kofeino ir HCA.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 60 lt - 17,38 Eur
Carnitin 1200
Carnitine 1200 yra grynas L-karnitino produktas, paruoštas gerai virškinamų, beskonių kapsulių pavidalu. Kasdieninė dozė aprūpina organizmą 1200 mg L-karnitino tartratu. Karnitinas yra svarbi medžiaga metant svorį bei norint padidinti energijos kiekį, kuris yra ypač reikalingas sportuojantiems.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 100 lt - 28,96 Eur
Carnitech
Carnitech stiprina organizmo pajėgumą. Jo sudėtyje yra tokių stimuliuojančių medžiagų kaip kofeinas, žalioji arbata ir L-karnitinas. Carnitech yra geras ginklas kovoje su nuovargiu, be to jis padeda atsikratyti nepageidaujamų riebalų.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 60 lt - 17,38 Eur
Karnitin Pyruvat
Šis produktas yra L-karnitino ir kalcio piruvato kombinacija. Tyrimai parodė, kad piruvatas užkerta kelią riebalų kaupimuisi, mažina cholesterino koncentraciją kraujyje ir stiprina ištvermę. Karnitin & Pyruvat padeda mesti svorį ir yra rekomenduojamas vartoti visiems, kurių fizinis aktyvumas reikalauja daug energijos.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 60 lt - 17,38 Eur
Hot carnitin
Hot Carnitine yra produktas, kuriame yra sukombinuotos keturios svarbios medžiagos. Karnitinas, vitaminas C, taurinas ir kofeinas užtikrina stiprų stimuliuojantį efektą. Šis produktas yra ypač tinkamas norintiems mesti svorį bei padidinti organizmo pajėgumą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 60 lt - 17,38 Eur
Karnitin
L-karnitinas yra svarbi ir natūraliai gaunama medžiaga žmogaus organizmui. Jis turi labai didelę reikšmę organizmo medžiagų apykaitai. Sportuojantiems žmonėms labai tinka L-karnitino kapsulėse vartojimas, jis degina riebalus organizmo ląstelėse ir skatina svorio kritimą. L-karnitinas yra reikalingas riebiųjų rūgščių transportavimui į organizmo ląsteles, vadinamas mitochondrijomis.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 60 lt - 17,38 Eur
Karnitin taurin
Karnitinas yra viena iš žinomiausių lipotrofinių medžiagų. Medicininiai tyrimai parodė, kad karnitinas perneša riebalus į ląsteles ir laisvos riebalų rūgštys yra panaudojamos kaip energijos šaltinis. Taurinas - atlieka5 svarbų vaidmenį baltymų sintezėje. Jis taip pat pagerina organizmo fizinį pajėgumą, tonizuoja, padeda raumenis aprūpinti maisto medžiagomis ir energija, mažina raumenų irimo procesus, skatina riebalų oksidaciją, dalyvavauja termoreguliacijos procesuose, gerina kreatino, amino rūg
Rekomenduojama pardavimo kaina: 60 lt - 17,38 Eur
Mega Fat Burner
Rekomenduojama pardavimo kaina: 100 lt - 28,96 Eur
Moster booster
Monster Booster yra visapusiškas papildas, kuris skatina geresnę koncentracija, koordinavimo ir padeda atsikratyti nereikialingų kilogramų. Monster Booster susideda iš penkių ypač efektyvių medžiagų: kofeino, sinefrino, taurino, L-karnitinas ir žaliosios arbatos ekstrakto, taurinas.

Sudėtis vienoje tabletėje
Taurinas 400 mg
L-karnitino tartratas 300 mg
Žaliosios arbatos ekstrakto 100 mg
Kofeinas 100 mg
Sinefrinas 10 mg

Rekomenduojama pardavimo kaina: 79 lt - 22,88 Eur
Mega L-carnitine
Tai puikus L-karnitino ir chromo pikolinato mišinys padedantis puikiai kontroliuoti kūno svorį.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 60 lt - 17,38 Eur
Carnitin 100.000
L-karnitinas yra svarbi ir natūraliai gaunama medžiaga žmogaus organizmui. Jis turi labai didelę reikšmę organizmo medžiagų apykaitai. Sportuojantiems žmonėms labai tinka L-karnitino vartojimas, jis degina riebalus organizmo ląstelėse ir skatina svorio kritimą. L-karnitinas yra reikalingas riebiųjų rūgščių transportavimui į organizmo ląsteles, vadinamas mitochondrijomis. Jei esant fiziniam apkrovimui (metant svorį, treniruojantis ar nėštumo laikotarpiu) ląstelėse pradeda trūkti karnitino riebalų
Rekomenduojama pardavimo kaina: 135 lt - 39,10 Eur
Syne Thermogenic
Syne Thermogenic pateikta didžiausia norma 10 mg tabletėje ypatingai veiksmingos medžiagos sinefrino, kuris yra išgautas iš apelsinmedžio (Citrus Aurantiu - 168 mg1 tabletėje). Sinefrinas yra labai stripri medžiaga padedanti mesti svorį.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 50 lt - 14,48 Eur
FEN Elite Fat Burner
Tai visiškai naujas riebalų degintojas, sukurtas pagal vieną pažangiausių riebalų deginimo formulių. Produktą sudaro 7 visiškai natūralios medžiagos, kurios padės Jums atsikratyti nereikalingų riebalų ar išryškinti raumenis!
Rekomenduojama pardavimo kaina: 99 lt - 28,67 Eur
Carni liquild 120.000 mg.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 135 lt - 39,10 Eur
L-Carnitine liquid
Aukščiausios kokybės maisto papildas, padedantis deginti riebalus su didžiule 45000 mg L-Karnitino sudėtyje. L-Karnitinas tai natūrali medžiaga padedanti deginti riebalus.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 75lt