Noxide


Mega Pro nutrition

 Ieškoti akcijų ir pirkti -->>>

Azoto oksidas yra labai svarbi signalinė molekulė, kuri veikia daugelyje audinių ir reguliuoja platų fiziologinių procesų spektrą. Pirmą kartą prieš kelerius metus ją aptiko mokslininkų grupė, bandžiusi nustatyti medžiagą, atsakingą už kraujagyslių atsipalaidavimo skatinimą bei kraujagyslių tonuso reguliavimą. Minėta medžiaga buvo pavadinta endotelio išskiriamu relaksuojančiu faktoriumi (EDRF), ir pradžioje buvo manoma, kad tai, kaip ir didžioji dauguma seniau atrastų signalinių faktorių, yra baltymas. Atradimas, kad EDRF yra azoto oksidas, maža dujinė molekulė, paskatino daugelio publikacijų atsiradimą pastaraisiais metais. Mokslininkai nustatė, kad (NO) ne tik skatina kraujagyslių atsipalaidavimą bei reguliuoja kraujagyslių tonusą, bet vaidina svarbiausia vaidmenį daugelyje biologinių procesų, įskaitant imuninį atsaką, neurotransmisiją ir ląstelių mirties reguliaciją (apoptozė). Kadangi (NO) yra tokia maža molekulė, ji gali greitai prasiskverbti per ląstelės membraną ir priklausomai nuo sąlygų gali keliauti keletą šimtų mikronų. „NOxide“ gamina fermentai, vadinami azoto oksido sintazėmis.

 

Įspėjimas:

Nenaudokite, jeigu esate nėščia ar maitinate krūtimi, priklausote rizikos grupei ar esate gydomas nuo diabeto ar žemo kraujo spaudimo. Prieš naudojimą pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu, jeigu esate gydomas nuo aukšto kraujo spaudimo. Naudokite šį produktą atsargiai, jeigu priklausote rizikos grupei ar esate sirgęs paprastąja pūsleline. Kofeinas, efedrinas ar efedrino produktai gali sumažinti „NOxide“ veiksmingumą.
 
  • Ląstelių signaliniai vazodilatatoriai.
  • Pajuskite „begalinį pumpavimą“.
  • Padidinkite raumenų dydį.
  • Padidinkite jėgą.
  • Padidinkite ištvermę.
  • Greičiau atgaukite jėgas.
  • Sumažinkite raumenų katabolizmą.
 

Vieną porciją sudaro 3 tabletės

Pakuotėje yra 60 porcijų

 

Sudėtis porcijoje 3 tabletėse

Arginino alfa−ketoglutaratas

3000 mg

 

Vartojimas: Gerkite po tris tabletes du kartus per dieną, pirmąją – ryte nevalgius ir dar kartą – likus 30 minučių iki pietų. Norėdami pagerinti rezultatus, vartodami „NOxide“ per dieną išgerkite mažiausiai 2 l vandens.

 

 Pakuotė: 180 tab

Rekomenduojama pardavimo kaina: 145 lt - 41,99 Eur