L-Glutaminas

L-Glutaminas yra viena iš dvidešimties amino rūgščių, reikalingų baltymų sintezei. Jos iš visų amino rūgščių organizme yra daugiausiai. L-Glutaminas priklauso svarbiausių amino rūgščių grupei. Jis sudaro iki 60 procentų visų amino rūgščių raumenyse. L-Glutaminas padeda stresinėse situacijose, esant psichiniam ir fiziniam apkrovimui bei sergant. L-Glutaminas gaminasi organizme metabolinių reakcijų metu, tačiau esant dideliam fiziniams nuovargiui sintezė sumažėja ir reikalinga šios labai svarbios amino rūgšties gauti su maistu arba maisto papildais. Nuolatinis L-Glutamino vartojimas pagreitina organizmo atsigavimo procesus bei įtakoja raumenų ląstelių kiekį. L-Glutaminas gali padėti aprūpinti raumenis glikogenu, kuris yra pirminis intensyvios treniruotės šaltinis. L-Glutaminas detoksikuoja amoniaką, reguliuoja baltymų sintezę bei suirimą. Padeda ląsteles aprūpinti reikiamu vandens kiekiu. Stimuliuoja augimo hormonų gamybą. Palaiko rūgščių balansą. Stiprina imuninę sistemą. suteikia energijos bei padidina glikogeno gamybą kepenyse. Ši amino rūgštis ypatingai reikalinga normaliai žarnyno gleivinei.

Pure glutamine
L-glutaminas priklauso svarbiausių aminorūgščių grupei. Jis sudaro iki 60 procentų visų amino rūgščių raumenyse. Glutaminas padeda stresinėse situacijose, esant psichiniam ir fiziniam apkrovimui bei sergant. Nuolatinis gliutamino vartojimas pagreitina organizmo atsigavimo procesus bei įtakoja raumenų ląstelių kiekį.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 112 lt - 32,44 Eur ir 175 lt - 50,68 Eur
100 % micronized glutamine
100% Mikronizuotas Glutaminas turi amino rūgščių L-Glutamino, daugiausia amino rūgščių randama skeleto raumenų audiniuose. Gliutaminas turėtų būti vartojamas iš karto po treniruotės arba su angliavandenių gėrimu arba vandeniu. Geriausiems rezultatams pasiekti, nevartokite Glutamino Miltelių su baltymais ar su maistu. Glutaminas yra saugi ir natūrali maistinė medžiaga kuri yra visuose maisto šaltiniuose.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 145 lt - 41,99 Eur
Gluta Pure
Gluta Pure 100 yra pats gryniausias ir stipriausios koncentracijos Glutaminas koks tik gali būti. L-Glutaminas yra pagrindinis papildas raumenų atstatymui po intensyvių bei alinančių treniruočių, taip pat tai neesminė amino rūgštis, kuri stipriai augina Jūsų raumenis. Intensyvių treniruočių metu glutamino atsargos išsenka. Tačiau vartojant papildomai Extrifit Gluta Pure 100 jūs galite išvengti raumenų pažeidimų, pagerinti raumenų atsistatymą bei maksimalų raumenų augimą.

Rekomenduojama pardavimo kaina: 122 lt - 35,33 Eur
Glutamine cap 200 kaps.
"Glutamine caps" yra kapsulių pavidalo aukštos kokybės aminorūgščių koncentratas su 100% L-glutamino, kuris yra svarbus baltymų ir energijos tiekėjas. Jis veikia antikataboliškai ir skatina greitą organizmo regeneraciją po sunkių treniruočių.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 59lt - 17,09 Eur