Kreatinas

Kreatinas vaidina svarbų vaidmenį perduodant energiją. Raumenyse jis naudojamas aprūpinti susitraukimo procesą. Jis yra konvertuojamas į fosfokreatina, kuris yra svarbus trumpiems energijos prasiveržimams, pavyzdžiui, sprintui ar sunkumų kilnotojams. Išeikvojimas fosfokreatino  gali sukelti raumenų nuovargį ir raumenų jėgos silpnėjimą! Tai yra mėgstamiausias ir perkamiausias sportininkų mitybos preparatas pasaulyje. Tyrinėjimai įrodė jo poveikį fizinio pajėgumo didinimui. Kreatino pagalba raumenų jėga gali padidėti 20-30 kg. tik per aštuonias savaites. Jau po keleto dienų kreatino vartojimo raumenys atrodys stangrūs. Kreatinas yra reikalingas kiekvienam kultūristui. Didžiausias raumenų padidėjimas buvo nustatytas žmonėms, kurie treniravosi su papildomu 80-120% apkrovimu ir vartojo kreatiną tris mėnesius. Raumenys dėka didesnio kreatino kiekio gali dirbti žymiai didesniu pajėgumu ir raumenys gerai atrodo išoriškai. 

100 % micronized creatine
Mikronizuotas Kreatino Monohidratas yra aukščiausios kokybės smulkiai malti milteliai pašalinantas rupumas ir pagerinta suplakimo kokybė. Tai yra aukščiausios kokybės ir HPLC patikrinta. Kreatino Monohidratas yra natūraliai aptinkamas svarbus energijos pirmtakas randamas kūno raumenų audiniuose. Tyrimai parodė, kad Kreatino Monohidratas padidina raumenų kiekį, stiprumą ir ištvermingumą, kartu suteikdamas stipresnius raumenų susitraukimus, padidina sprogimo jėgą, greitesnis raumenų atsistatymas.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 50 lt - 14,48 Eur
Cell stuff
CELL STUFF naudoja 3 įvairių formų kreatino formas šios pažangios formulės gali padėti prisotinti raumenų audinius, kaip niekas kitas. CELL STUFF turi keletą iš labiausiai technologiškai pažangių formų kreatinų, įskaitant kreatino etilo esterį, trikreatino malatą kaip trikreatino matricos aukščiausia sunaudotoją. Mes nepamiršom kreatino monohidrato, išbandyta ir teisinga forma, kuri davė patvirtintų rezultatų vėl ir vėl.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 149 lt - 43,15 Eur
Creatine monohydrate 100 %
Tai yra mėgstamiausias ir perkamiausias sportininkų mitybos preparatas pasaulyje. Tyrinėjimai įrodė jo poveikį fizinio pajėgumo didinimui. Kreatino pagalba raumenų struktūra gali atsikratyti 5-6 kilogramų riebalų ir gali pasireikšti 20-30% jėgos padidėjimas tik per aštuonias savaites. Jau po keleto dienų kreatino vartojimo raumenys atrodys stangrūs. Kreatinas yra reikalingas kiekvienam kultūristui. Svarbi pastaba: kalbant apie mūsų kreatino produktus omenyje turimas labai kokybiškas kreatinas.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 50 lt - 14,48 Eur ir 89 lt - 25,78 Eur
Creatine monohydrate tab.
Yra mėgstamiausias ir perkamiausias sportininkų mitybos preparatas pasaulyje. Tyrinėjimai įrodė jo poveikį fizinio pajėgumo didinimui. Kreatino pagalba raumenų struktūra gali atsikratyti 5-6 kilogramų riebalų ir gali pasireikšti 20-30% jėgos padidėjimas tik per aštuonias savaites. Jau po keleto dienų kreatino vartojimo raumenys atrodys stangrūs ir bus matomas akivaizdus fizinės jėgos padidėjimas. Kreatino vartojimas yra rekomenduojamas kiekvienam kultūristui.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 47 lt - 13,61 Eur ir 94 lt - 27,22 Eur
Creatine juice
Kreatino monohidratas aprūpina organizmą energija. Tai yra energijos šaltinis visoms žmogaus organizmo ląstelėms. Creatin Juice yra svarbus kiekvienai sporto šakai, kuri reikalauja labai daug energijos. Be kreatino monohidrato šiame preparate taip pat gausu angliavandenių bei mineralų, kuriuos jungia matriksos transportavimo sistema, leidžianti greitai ir gerai išnešioti medžiagas į raumenų ląsteles. Creatine juice turėtų būti vartojamas prieš ir po kiekvienos treniruotės. Creatine juice aprūpin
Rekomenduojama pardavimo kaina: 40 lt - 11,58 Eur ir 80 lt - 23,17 Eur
Creatine gainer
Kreatino monohidrato su efektyvios transportavimo matriksos kombinacija iš aukštos kokybės angliavandenių ir specialaus kombinuoto mišinio iš išrūgų proteinų konzentrato pieno proteino su kreatino monohidrato milteliais. Dietinis papildas intensyviai sportuojantiems. Creatin Gainer esantis kreatino monohidratas organizme virsta į kreatino fosfatą, kuris kaupia energiją raumenų ląstelėse ir natūraliai pagerina ATP lygį esant apkrovimui (pvz. Intensyvios treniruotės).
Rekomenduojama pardavimo kaina: 53 lt - 15,35 Eur ir 116 lt - 33,60 Eur
Crea Pure
Kreatinas prikaupia ATP raumenyse tokiu būdu suteikia daugiau energijos padeda auginti sausą raumenų masę. Kreatinas tiesiogiai padidina baltymų sintezę, didina raumenų ląsteles ir raumenų augimo tempą. Tai natūrali medžiaga žmogaus organizmui, netoksiškas, net didesnėmis dozėmis. Kreatino perteklius lengvai išsiskiria iš organizmo. Naudojant kreatino papildus, raumenų masė yra sunkesnė, grynesnė ir leidžia sportuoti didesniais svoriais, atliekant dar daugiau pakartojimų.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 50 lt - 14,48 Eur
Crea 1500 mg tablets
Kreatino monohidratas tabletėmis užtikrina kokybiškų raumenų augimą ir žymų jėgos padidėjimą. Kreatinas padeda atstatyti raumenis po intensyvių treniruočių ir apsaugo raumenis nuo nuovargio. Kreatinas padeda sukaupti ATP atsargas raumenyse ir to pasekoje didėja jėga bei treniruočių efektyvumas. Jis tiesiogiai palaiko baltymo sintezę bei raumens ląstelių didėjimą. Kiekvieną tabletę sudaro 1500 mg kreatino.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 101 lt - 29,25 Eur
Crea Pure Ethyl Ester
Kreatino etilo esteris (CEE) yra visomis reikšmėmis vienas iš svarbiausių produktų auginant raumenų masę bei jėgą. Jis iki 40 kartų turi didesnį poveikį bei įsisavinimą nei paprastas kreatinas. Kreatino etilo esteris yra sukurtas tiems, kurie nori didesnių raumenų , didesnės jėgos bei greitesnio atsistatymo. Jo veikimas yra įrodytas daugybės mokslinių tyrimų. Creatino monohidratas savinasi ne taip gerai, kaip kreatino etilo esteris.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 103 lt - 29,83 Eur
FEN Elite Creatine Blend
Tai trijų populiariausių ir efektyviausių kreatino formų papildas. Sudarytas iš kreatino monohidrato, kreatino etilo esterio ir tri kreatino malato. Visas šias tris maksimaliai mikronizuotas kreatino formas raumenys įsisavins daug greičiau ir efektyviau, negu vartojant kažkurią vieną kreatino formą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 78 lt - 22,59 Eur
Mega CEE 240 kaps.
Kreatino etilo esteris (CEE) yra visomis reikšmėmis vienas iš svarbiausių produktų auginant raumenų masę bei jėgą. Jis iki 40 kartų turi didesnį poveikį bei įsisavinimą nei paprastas kreatinas
Rekomenduojama pardavimo kaina: 105lt - 30,41 Eur