Kokteiliai masės auginimui

Angliavandeniai – tai pagrindinis energijos šaltinis jūsų kūne. Tyrimai įrodė, kad mažiausiai 50 % jūsų dietos turi būti kompleksinių angliavandenių, ypač jei treniruojatės labai intensyviai. Vartodami angliavandeninį kokteilį prieš/po treniruotės padidinsite glikogeno atsargas raumenyse ir kepenyse. Didesnės glikogeno atsargos padės treniruotis stipriau ir ilgiau.

Angliavandeninis kokteilis yra skirtas asmenims, kuriems sunku priaugti ir išlaikyti svorį. Daugelio žmonių metabolizmas ir aktyvumo lygis yra toks, kad jiems reikia papildomų 500 kcal norint sėkmingai priaugti svorio. Tokį kalorijų kiekį būtų sunku suvartoti, laikantis dietos, kurioje mažai angliavandenių ir riebalų bei kuria būtų apjungiamas subalansuotas baltymų, aminorūgščių, angliavandenių, vitaminų ir daugybės kitų raumenis didinančių maistinių medžiagų mišinys.

Maxi gaint mass
Buvo sukurtas anglų mokslininkų, kurie jau dvidešimt metų domisi sporto mokslu. Naudojant šį produktą Jūsų raumenys bus aprūpinti aukštos kokybės baltymais, angliavandeniais bei aminorūgštimis. Maxi Giant Mass pagerina metabolinius procesus, stiprina fizinį pajėgumą ir didina raumenų masės struktūrą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 68 lt - 19,69 Eur ir 158 lt - 45,76 Eur
Creatine gainer
Kreatino monohidrato su efektyvios transportavimo matriksos kombinacija iš aukštos kokybės angliavandenių ir specialaus kombinuoto mišinio iš išrūgų proteinų konzentrato pieno proteino su kreatino monohidrato milteliais. Dietinis papildas intensyviai sportuojantiems. Creatin Gainer esantis kreatino monohidratas organizme virsta į kreatino fosfatą, kuris kaupia energiją raumenų ląstelėse ir natūraliai pagerina ATP lygį esant apkrovimui (pvz. Intensyvios treniruotės).
Rekomenduojama pardavimo kaina: 53 lt - 15,35 Eur ir 116 lt - 33,60 Eur
Maxi mega mass
Yra koncentratas, sudarytas iš angliavandenių bei baltymų. Jis ypač naudingas sportiškai aktyviems žmonėms, užsiiminėjantiems jėgos treniruotėmis, nes gali nepaprastai padidinti kūno masės struktūrą. Maxi Mega Mass yra klasikinis Weight-Gainer. Šiame preparate baltymų bei išrūgų baltymų koncentracija sudaro 30%, tai leidžia greitai padidinti raumenų masę. Apie 54% sudaro angliavandeniai, kurie gana ilgą laiką gali būti energijos šaltiniu glikogeno kaupimui.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 70 lt - 20,27 Eur ir 169 lt - 48,95 Eur
Hard whey gain
Šis produktas buvo specialiai sukurtas sportininkams, norintiems padidinti fizinį pajėgumą. Jis aprūpina reikiamu baltymų kiekiu ir angliavandenių rezervais. Produkte gausu augalinių riebalų, vitaminų ir mineralų. Šio produkto vartojimas pagreitina metabolizmo procesus. Tai didina pajėgumą ir tuo pačiu metu mažina riebalų kiekį. Be to, šio produkto vartojimas greitina regeneraciją ir sustiprina imuninę sistemą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 53 lt - 15,35 Eur, 180 lt - 52,13 Eur ir 250 lt -
Anabolic iso gainer 3000
Anabolic Iso Gainer 3000 yra naujausios kartos raumenų masės didintojas sudarytas iš aukščiausios kokybės išrūgų baltymų izoliato, įvairių angliavandenių mišinio, kreatino monohidrato, L-gliutamino. Tai puikus preparatas tiems, kuriems itin sunkiai auga raumeninė masė. Reguliariai naudojant šį itin puikaus skonio kokteilį aprūpinsite aukščiausios kokybės baltymų, sudėtingų ir paprastų angliavandenių organizme kiekį.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 186 lt - 53,87 Eur
Massive 1100
„Mega-Pro Massive 1100“ yra sukurtas asmenims, kuriems sunku priaugti ir išlaikyti svorį. Daugelio žmonių metabolizmas ir aktyvumo lygis yra toks, kad jiems reikia papildomų 500 kcal norint sėkmingai priaugti svorio. Tai vienas pažangiausių ir naujausių raumeninės masės augintojų!
Rekomenduojama pardavimo kaina: 135 lt - 39,10 Eur ir 324 lt - 93,84 Eur
HARDCORE GAIN 21
Hardcore Gain 21 idealus kokteilis raumenų masei auginti, jis padeda vystyti jėga, auginti svorį, jis taip pat praturtintas vitaminais ir mineralais. 21% sudaro baltymai, kurie yra specialiai išgauti iš aukščiausios kokybės lengvai tirpstančio CFM išrūgų baltymų, kurie garantuoja maksimalų įsisavinimą ir lengvą virškinimą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 175 lt - 50,68 Eur
Go Pro 30
GO PRO 30 yra puikus kokteilis skirtas auginti raumenų masę ir jėgą. Kokteilio sudėtyje yra 6 geriausi baltymai (27,3%): 1. Pieno išrūgų CFM baltymo koncentratas, 2. Pieno išrūgų CFM baltymo izoliatas, 3. Micellar kazeinas, 4. Hidrolizuotas pieno išrūgų koncentratas, 5. Kiaušinio abuminas, 6. Pieno išrūgų ultrafiltruotas baltymo koncentratas.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 229 lt - 66,32 Eur
G 15 Anabolic Gainer
Kokteilis sudarytas iš 71%-73,6% procentų angliavandenių, priklausomai nuo skonio. Didžioji angliavandenių dalis yra sudėtiniai angliavandeniai, gaunami iš grūdų plius optimalūs greito veikimo angliavandeniai. Šis idealus derinys padeda palaipsniui išskirti anabolinį hormoną insuliną.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 158 lt - 45,76 Eur
FEN Elite Whey Gainer
FEN Elite Whey Gainer - tai naujausios kartos raumenų masės didintojas, sudarytas iš aukščiausios kokybės išrūgų baltymų izoliato, įvairių angliavandenių mišinio, kreatino monohidrato, L-Glutamino. Tai puikus preparatas tiems, kuriems iti sunkiai auga raumeninė masė.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 95 lt - 27,51 Eur ir 159 lt - 46,05 Eur