FEN Elite Protein Blend


Fitness Elite Nutrition - FEN

Ieškoti akcijų ir pirkti ->>>

 

FEN "Elite Protein Blend" - idealus produktas tiems, kurie netoliaruoja laktozės!

 

Elite Protein Blend baltyminis kokteilis sudarytas iš trijų skirtingų ir maksimaliai išskaidytų į amino rūgštis baltymų: jautienos hidrolizato, sojos izoliato bei koncentruoto kviečių baltymo. Baltymai yra išgauti naudojant pažangiausias baltymo išskaidymo ir valymo technologijas - hidrolizės ir izoliavimo.

 

Jautienos baltymai pastaruosius kelis metus tampa vis populiaresni sportininkų tarpe nuo to laiko, kai tik atisirado rinkoje. Jautiena sportininkų itin vertinama dėl joje esančio didelio kiekio esminių aminorūgščių, kurios būtinos raumenų augimui. Tai pat jautienos baltymo hidrolizatas biologiškai yra vienas vertingiausių baltymų šaltinių esančių rinkoje. Jautienos baltymas taip pat kaip ir pieno išrūgų baltymas labai greitai įsisavinamas organizmo ir turi labai didelį kiekį BCAA amino rūgščių, taip išsiskirdamas iš kitų baltymų rūšių. 

 

Sojos baltymas yra išgaunamas iš sojų pupelių. Tai labai populiarus produktas tarp sveiką gyvenimo būdą propoguojančių žmonių, o ypatingai tarp vegetarų, kadangi turi daug baltymų ir labai mažai angliavandenių bei riebalų savo sudėtyje. Tai idealus produktus žmonėms, kurie netoliaruoja laktozės.  Yra dvi rūšys sojos baltymų: sojos baltymo koncentratas ir sojos baltymo izoliatas. Kai kuriems žmonėms sojos baltymo koncentratas sukeldavo pilvo pūtimą dėl jame esančių angliavandenių. Sojos baltymo izoliate yra maksimaliai pašalinti angliavandeniai, todėl sojos baltymo izoliatas daugumai žmonių nesukelia jokių nemalonių pojūčių pilve. Sojos baltymo izoliatas virškinamas lėčiau negu pieno išrūgų baltymas bei jautienos hidrolizatas, tačiau greičiau negu kazeinas.

 

Kviečių baltymo koncentratas, skamba keistai? Tačiau tai yra puikus baltymas turintis labai mažai angliavandenių bei riebalų. Šis kviečių baltymas yra išgrynintas ir paruoštas maksimaliai įsisavinti Jūsų raumenims.  Kviečių baltymo koncentratas gali būti puiki alternatyva pieno išrūgų baltymui, o ypatingai tiems, kurie netoliaruoja laktozės. Jeigu Jūs netoliaruojate pieno produktų, laktozės – pieno cukraus, Jūs galite būti ramūs, kviečių baltyme nėra laktozės ir Jūs galėsite išvengti nemalonaus pilvo pūtimo, raižymo ar pykinimo, kas pasireiškia nuo pieno baltymų. Kviečių baltymų koncentratas puikiai tinka esant dietos periodui ar metant svorį, kadangi turi labai mažai kalorijų.

 

Kviečių baltymas turi didžiulį kiekį baltymų. 20 gr. Kviečių baltymo po sporto puikiai atstato raumenyną (Tyrimas paskelbtas 2010 m. Gruodžio mėnesio žurnale  "International Journal of Sport Nutrition and Exercise Metabolism".) Tyrimas įrodė, kad 20 gr. Kviečių baltymo stimuliuoja optimalią baltymo sintezę raumenyse, raumenų atsistatymą bei augimą.  Skirtingai nuo kviečių produktų tokių kaip makaronai arba duona kviečių baltymo koncentratas turi labai mažai angliavandenių ir riebalų kiekį. Kviečių baltymo koncentratas visgi yra kviečių produktas, nors kviečių baltymą toliaruoja didžioji dalis žmonių, tačiau kai kurie žmonės yra alergiški glitimui, todėl jeigu Jūs esate alergiški glitimui, šis produktas Jums netiks.

 

 

Sudėtis 100 gr ir porcijoje 35 gr:

Energetinė vertė              1610 kj / 379 kcal

                                    563.5 kj / 133 kcal

Baltymai                          69.5 gr    24.3 gr

Angliavandeniai                16.2 gr      5.7 gr

Riebalai                           Mažiau negu 1%

 

 

Rekomenduojamas vartojimas: sumaišykite 35 gr produkto su maždaug 300 ml lieso pieno ir gerai išplakite kokteiline. Kaip maisto papildą vartoti 1-2 kokteilius per dieną. Vieną kokteilį būtinai išgerkite po treniruotės.

 

 

Pakuotė: 750 gr ir 2250 gr.

 

Skonis: kokoso.

 

 

Fitness Elite Nutrition team 1.jpg
 

 

Rekomenduojama pardavimo kaina: 85 lt - 24,62 Eur ir 195 lt - 56,48 Eur