FEN Elite Amino Blend


Fitness Elite Nutrition - FEN

 Ieškoti akcijų ir pirkti -->>>

FEN Elite Amino Blend amino rūgštys sudarytos iš trijų skirtingo greičio sąvinimosi baltymų: jautienos baltymo hidrolizato, kazeino, sojos baltymo izoliato, todėl ilgą laiką Jūsų raumenys bus aprūpinti baltymais.

 

Jautienos hidrolizatas tai greito sąvinimosi baltymas, kuris turi būti panaudotas pirmosiomis minutėmis po treniruotės, kad apsaugotumėte ir atstatytumėte raumenis po treniruotės. Jautienos hidrolizatas sportininkų vertinamas dėl itin didelio esminių bei šakotos grandinės amino rūgščių kiekio.

 

Sojos baltymo izoliatas yra idealus produktas žmonėms, kurie netoliaruoja laktozės.  Yra dvi rūšys sojos baltymų: sojos baltymo koncentratas ir sojos baltymo izoliatas. Kai kuriems žmonėms sojos baltymo koncentratas sukeldavo pilvo pūtimą dėl jame esančių angliavandenių. Sojos baltymo izoliate yra maksimaliai pašalinti angliavandeniai, todėl sojos baltymo izoliatas daugumai žmonių nesukelia jokių nemalonių pojūčių pilve. Sojos izoliatas virškinamas lėčiau negu pieno išrūgų baltymas bei jautienos hidrolizatas, tačiau greičiau negu kazeinas.

 

Kazeinas yra išgaunamas iš karvės pieno. Apie 80% visų pieno baltymų sudaro kazeinas. Virškinimo metu kazeinas susidūręs su skrandžio sultymis virsta gelio konsistencija. Todėl suletėja virškinimo greitis ir skatinamas lėtesnis ir efektyvesnis amino rūgščių išlaisvinimas bei pasisavinimas. Tokiu būdu Jūsų raumenys gauną baltymų tiekimą daug ilgesnį laiką. Suletėjus virškinimo greičiui, yra sumažinamas baltymų skilimas ir amino rūgščių oksidacija, o tai reiškia, kad amino rūgštys ne bus panaudotos energijai gauti, bet raumenų statybai. Yra sukuriamas teigiamas azoto balansas raumenyse, kuris sudaro sąlygas geram raumenų augimui. Ypatingai kazeinas yra naudingas vartoti prieš miegą, kadangi ilgą laiką tiekia raumenims baltymus. Taip pat puikus baltymas, kada Jūsų tarpai tarp valgymų yra dideli.   

 

Sudėtis 1 tab ir porcijoje 2 tab:

Energetinė vertė           11 kcal      22 kcal

Baltymai                      1.85 gr       3.7 gr

Angliavandeniai              0.2 gr       0.4 gr

Riebalai                         Mažiau negu 1%

Rekomenduojamas vartojimas: kaip maisto papildą vartokite po 2 tabletes du kartus dienoje, užgeriant stikline vandens. Treniruočių dienomis išgerkite 2 tabletes 30 minučių prieš treniruotę ir 2 tabletes iškarto po treniruotės. Per dieną išgerkite 8-10 stiklinių vandens.

 

Pakuotė: 325 tab.

 

Rekomenduojama pardavimo kaina: 135 lt - 39,10 Eur