Elite Hypo Drink


Fitness Elite Nutrition - FEN
Ieškoti akcijų ir pirkti -->>>

 

Elite Hypo Drink yra idealus gėrimas sportuojantiems. Šis gėrimo koncentratas yra skiedžiamas su vandeniu ir yra išgaunamas puikaus skonio gerimas. Iš vienos pakuotės Elite Hypo Drink yra išgaunama 50 litrų gėrimo. Elite Hypo Drink gėrimas suteikia energijos ir atstato mineralines medžiagas, kurios esant fiziniam aktyvumui yra prarandamos. Elite Hypo Drink yra hipotoninis gėrimas, todėl su juo gaunamos medžiagos yra geriau rezorbuojamos. Jūsų organizmui reikia skysčių ir angliavandenių, kuriuos jis įsisavintų kaip galima greičiau. Treniruotės metu angliavandeniai greičiausiai įsisavinami geriant skystį, kuriame angliavandenių dalis yra apie 7 %. Netekus 2 % skysčių organizme, treniruotės efektyvumas mažėja 20-40 %, netekus 4 % - prasideda raumenų veikos sutrikimai. Nukritus natrio koncentracijai, prasideda kraujotakos nepakankamumas, nukritus kalio koncentracijai – raumenų silpnumas, širdies veiklos sutrikimas, nukritus magnio koncentracijai – raumenų spazmai. Didelio fizinio krūvio metu, raumenys didina gliukozės poreikį ir įsisavinimą iš kraujo. Todėl ypatingai svarbu palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje. Sumažėjus gliukozės koncentracijai kraujyje pasireiškia hipoglikemijos požymiai: sumažėja darbingumas, atsiranda alkio pojūtis, nerimas, padažnėja širdies darbas, atsiranda silpnumo jausmas. Lygininat mineralinį vandenį, sultis arba izotoninius gėrimus, skysčiai greičiausiai yra atstatomi vartojant hipotoninius gėrimus. Skystis yra įsiurbiamas į kraują. Tai paaiškinama tuom, kad hipotoninis gėrimas turi mažesnę mikroelementų koncentraciją lyginant su kraujyje esančia mikroelementų koncentracija ir dėl to skystis yra labai greitai rezorbuojamas. Energijos gavyba yra tiek pat svarbi kaip ir greitas skysčių atstatymas. Gliukozė, fruktozė yra greitai absorbuojami ir panaudojamas raumenų susitraukimui bei energijos atkūrimui. Maltodekstrinas yra lėčiau absorbuojamas ir garantuoja energijos gamybą sporto pabaigoje, kad neatsirastų gliukozės stygiaus. L-karnitinas skatina riebalų rūgščių transportą į lasteles ir todėl pagreitina energijos gamybą skaidant riebalus.

Vartokite Elite Hypo Drink kiekvienos treniruotės metu ir po jos. Jūs būsite garantuoti, kad Jūsų raumenys gaus pakankamą kiekį gliukozės, organizmas bus aprūpintas pakankamu kiekiu vandens ir mineralinių medžiagų.

                                         

Sudėtis 100 gr.ir porcijoje 15 ml.

RPN porcijoje 15 ml.

Energetinė vertė

1420,50 kJ / 213 kJ

 -

 

343,50 kcal / 51,5 kcal

 -

Baltymai

1,08 g / 0,16 g

 -

Angliavandeniai

73,60 g / 11,04 g

 -

Riebalai

0 g / 0 g

 -

L-karnitinas

120 mg / 18 mg

 -

Taurinas

1000 mg / 150 mg

 -

Glicinas

500 mg / 75 mg

 -

Natris

600 mg / 90 mg

-

Kalis

200 mg / 30 mg

1,5 %

Magnis

60 mg / 9 mg

2,4 %

Kalcis

40 mg / 6 mg

0,75 %

Fosforas

100 mg / 15 mg

2,14 %

Chloridas

890 mg / 133,5 mg

16,68 %

 

Vartojimas: Kaip maisto papildą vartoti vartokite po 15 ml Elite Hypo Drink gėrimo, išmaišydami 750 ml vandens. Paruoštą gėrimą rekomenduojama gerti 2-3 kartus per dieną.

 

Pakuotė: 1000 ml

 

Rekomenduojama pardavimo kaina: 77 lt - 22,30 Eur