Cell stuff


Mega Pro nutrition

 Ieškoti akcijų ir pirkti -->>>

Jei norite sustiprinti savo veiklą sporto salėje ir įgyti rimtą vizualų dydį, tada CELL STUFF yra jūsų pasirinkimas. Mes kalbame apie rimtą dydį, o ne riebalus iš cukraus pakrautus kreatino produktus. Mes naudojame geriausius ir labiausiai pažengusius kreatino mišinius įskaitant kreatino etilo esterį ir kreatino malatą, kuris yra patentuotas iš molekulės, kuri buvo ištirta ir įrodyta, kad padidina jėgą tik po 2 savaičių naudojimo. Tai susijungia su stipriu azoto oksido stiprinimo mišiniu ir insulino pakėlėju, kurie padaro CELL STUFF tiekimo sistemos veiksmus pagal galingiausia apimties formule kokia yra.

 

Tiekimo sistema:

CELL STUFF naudoja unikalią pristatymo technologiją, kuri paspartina absorbciją be jokio nepageidaujamo gliukozės vartojimo. CELL STUFF naudoja laiko išleistą azoto oksido stiprintuvą ir insulino pakėlėją, kad kreatinas veiksmingai keliautų į raumenų audinius per savo "galimybių langa", esantį tiesiogiai prieš ir iškart po treniruotės. Taip pat galite tikėtis neįtikėtino pumpavimo iš NO skatinimo komplekso, kuris padės padidinti jūsų energijos lygį treniruoklių salėje. CELL STUFF taip pat turi specializuotą lopšį angliavandenių, kurie leidžia greitai papildyti glikogeną ir greičiausiai absorbuoja raumenis maisto medžiagomis. Šis mišinys yra sukomplektuotas su optimaliu angliavandenių sudėties santykiu, maltodekstrinas ir cukrus iš farmacijos laipsnio dekstrozės. Šis mišinys leidžia smarkiai padidinti anabolinį insuliną per paprastą cukraus ryšį su maistinių medžiagų skolinimosi poveikiu "didelės molekulinės masės" angliavandenių.

 

3 Kreatino Formos:

CELL STUFF naudoja 3 įvairių formų kreatino formas šios pažangios formulės gali padėti prisotinti raumenų audinius, kaip niekas kitas. CELL STUFF turi keletą iš labiausiai technologiškai pažangių formų kreatinų, įskaitant kreatino etilo esterį, trikreatino malatą kaip trikreatino matricos aukščiausia sunaudotoją. Mes nepamiršom kreatino monohidrato, išbandyta ir teisinga forma, kuri davė patvirtintų rezultatų vėl ir vėl. Pristatymas šių trijų skirtingų formų į jūsų organizmą, duos nuoseklų kreatino potvynį į raumenų audinius su nepertraukiama poveikiu per visą dieną.

 

Produkto sudėtis 3 arbatiniuose šaukšteliuose (15 g)

Porcijų kiekis

30

Viso kalorijų

53,3 kcal

Viso baltymų

5073 mg

Viso angliavandenių

8160 mg

Viso riebalų

0 mg

 

 

Dikalcio fosfatas

63,7 mg

Magnio sulfatas

62,7 mg

Kalcio karbonatas

56,4 mg

Natrio chloridas

55,2 mg

 

 

Trikeratino matrica:

4 500 mg

Tri-keratino malatas

937,5 mg

Kreatino etilo esteris

1575,0 mg

Kreatino monohidratas

1987,5 mg

 

 

Ląstelės matrica:

10 035 mg

Arginino alfa−ketoglutaratas

375,0mg

Taurinas

1500,0 mg

Angliavandenių mišinys

(Fruktozė, Dekstrozė, Maltodekstrinas)

8160,0 mg

 

Vartojimas: Gerkite tris arbatinius šaukštelius (15g) du kartus per dieną, rekomenduojama kas 6 valandas. Rekomenduojama vieną iš porcijų vartoti prieš treniruotę. Cell Stuff gali būti maišomas su Mega BCAA 6000 ir kitais Mega-Pro maistiniais produktais kad pagerintų veiklą.

 

Pakuotė: 454 gr

 

Rekomenduojama pardavimo kaina: 149 lt - 43,15 Eur