Carnitine 1000 mg

Carnitine batonėliai – tai vaisių ir dribsnių batonėliai, kuriuose gausu Kofeino, Taurino, HCA ir 1 gramas L-karnitino. Carnitine batonėlis tai puikus sprendimas norint įgauti jėgų bei energijos prieš intesyvias treniruotes ar atstatyti prarastą glikogeną organizme.

 

Kofeinas yra vienas iš populiariausių tonizatorių. Jis turi tiesioginį aktyvuojantį poveikį galvos smegenų žievei, stimuliuoja fizinį aktyvumą, padidina dvasinio darbo galimybes, sutrumpina reakcijos trukmę. Kofeinas yra labai efektyvi, atletų pajėgumą didinanti, medžiaga daugelyje sporto šakų, taip pat ši medžiaga daro teigiamą įtaką bendrai organizmo gerai savijautai. Kofeinas taip pat veikia kvėpavimą. Jis pasidaro greitesnis ir gilesnis, širdies kraujagyslės prasiplečia. Kofeinas taip pat veikia kaip šlapimą varanti priemonė.

 

Taurinas - tai aminorūgštis, besikaupianti raumenyse, atliekanti svarbų vaidmenį baltymų sintezėje. Jis taip pat pagerina organizmo fizinį pajėgumą, tonizuoja, padeda raumenis aprūpinti maisto medžiagomis ir energija, mažina raumenų irimo procesus, skatina riebalų oksidaciją, dalyvavauja termoreguliacijos procesuose, gerina kreatino, amino rūgščių ir kitų maistingųjų medžiagų įsisavinimą, pasižymi antioksidaciniu poveikiu, lėtina organizmo senėjimo procesus. Tai natūralus žmogaus ląstelių komponentas, greitinantis riebalų rūgščių oksidaciją, jis leidžia deginti sukauptus riebalus ir didinti raumenų pajėgumą. Didina energiją sunkios kelionės metu ar po varginančios dienos.

 

Kambodžos garcinijos ekstraktas (HCA) veiklioji medžiaga (hidroksicitrinė rūgštis)  vaidina svarbų vaidmenį, nes mažina angliavandenių virtimo riebalais greitį. HCA padeda virškinti ir padidina maisto tyrės masę, taip pat skatina mažiau valgyti, slopina apetitą ir neleidžia kalorijoms pavirsti riebalais.
Kai gaunate pakankamą kiekį kalorijų, padeda sustabdyti norą valgyti. Apetito slopinimas yra dėl to, kad
HCA padeda palaikyti aukštą gliukozės koncentraciją kraujyje, kuri yra signalas smegenims, kad  jau yra pasisotinta. HCA blokuoja riebalų sintezę iš maisto angliavandenių, apsaugo nuo per didelio cholesterolio susidarymo, gerina medžiagų apykaitą ir padidina energijos balansą organizme. Naujų riebalų gamybos blokavimas lemia susikaupusių riebalų deginimą.

 

L-karnitinas yra svarbi ir natūraliai gaunama medžiaga žmogaus organizmui. Jis turi labai didelę reikšmę organizmo medžiagų apykaitai. Sportuojantiems žmonėms labai tinka L-karnitino vartojimas, jis degina riebalus organizmo ląstelėse ir skatina svorio kritimą. L-karnitinas yra reikalingas riebiųjų rūgščių transportavimui į organizmo ląsteles, vadinamas mitochondrijomis. Jei esant fiziniam apkrovimui (metant svorį, treniruojantis ar nėštumo laikotarpiu) ląstelėse pradeda trūkti karnitino riebalų deginimas yra sustabdomas.  

 

Maistinė ir energetinė vertė                       100 g:

L-karnitino tartratas                             3125 mg

Taurinas                                             3125 mg

HCA                                                     625 mg

Kofeinas                                               250 mg

Baltymai                                                     5 g

Angliavandeniai                                       60,3 g

Riebalai                                                9,375 g

Energetinė vertė:                       1460 kJ/350 kcal

 

Vartojimas: Kaip maisto papildą vartoti  po 1 batonėlį kasdien likus 30 minučių iki treniruotės.

 

Pakuotė: 32 vnt (po 32g)

 

Rekomenduojama pardavimo kaina: 1 vnt - 4lt - 1,16 Eur