Carnitech


ATP nutrition

 

   Ieškoti akcijų ir pirkti -->>>

Carnitech stiprina organizmo pajėgumą. Jo sudėtyje yra tokių stimuliuojančių medžiagų kaip kofeinas, žalioji arbata ir L-karnitinas. Carnitech yra geras ginklas kovoje su nuovargiu, be to jis padeda atsikratyti nepageidaujamų riebalų.

 

L-karnitinas yra svarbi ir natūraliai gaunama medžiaga žmogaus organizmui. Jis turi labai didelę reikšmę organizmo medžiagų apykaitai. Sportuojantiems žmonėms labai tinka L-karnitino vartojimas, jis degina riebalus organizmo ląstelėse ir skatina svorio kritimą. L-karnitinas yra reikalingas riebiųjų rūgščių transportavimui į organizmo ląsteles, vadinamas mitochondrijomis. Jei esant fiziniam apkrovimui (metant svorį, treniruojantis ar nėštumo laikotarpiu) ląstelėse pradeda trūkti karnitino riebalų deginimas yra sustabdomas. 

 

Žaliosios arbatos ekstraktas turi 6 kartus geresnes antioksidatoriaus savybes negu juodoji arbata. Padeda mesti svorį, mažina kraujo spaudimą, stiprina imuninę sistemą. Turi didelę reikšmę organizmo medžiagų apykaitai, todėl naudingas tiems, kurie stengiasi numesti svorio. Yra pranašesnis už kitus riebalų degintojus, kadangi nepadidina širdies susitraukimo dažnio kaip kiti riebalų degintojai.

 

 

Vitaminas C  svarbus medžiagų apykaitai ir naudingas sergant daugeliu ligų, stiprina kraujagysles, skatina žaizdų gijimą, padeda pasisavinti geležį. Jis stiprina organizmo atsparumą, jis yra naudingas imuninei sistemai bei kaip antioksidatorius saugo organizmą nuo ligas sukeliančių laisvųjų radikalų.
Be viso to, vitaminas C yra būtinas jungiamojo audinio, kaulų ir dantų formavimuisi, didesnių jo dozių reikia, kai ilgai negyja žaizdos, vartojant antibiotikų. Vitaminas C taip pat dalyvauja cholesterolio apykaitoje, stabdo aterosklerozės vystymąsis.

 

Kofeinas yra vienas iš populiariausių tonizatorių. Jis turi tiesioginį aktyvuojantį poveikį galvos smegenų žievei, stimuliuoja fizinį aktyvumą, padidina dvasinio darbo galimybes, sutrumpina reakcijos trukmę. Kofeinas yra labai efektyvi, atletų pajėgumą didinanti, medžiaga daugelyje sporto šakų, taip pat ši medžiaga daro teigiamą įtaką bendrai organizmo gerai savijautai. Kofeinas taip pat veikia kvėpavimą. Jis pasidaro greitesnis ir gilesnis, širdies kraujagyslės prasiplečia. Kofeinas taip pat veikia kaip šlapimą varanti priemonė.

 

Sudėtis:  1 kapsulėje

L-Karnitino tartatas                       250 mg

Žaliosios arbatos ekstraktas            250 mg

Vitaminas C                                   30 mg/50%RPN

Kofeinas                                       40 mg

 

Vartojimas: Kaip maisto papildą vartoti 2 kapsules 30 prieš treniruotę užsigeriant stikline vandens. Vartoti sportininkų mitybai pagal sporto gydytojo ar trenerio nurodymus ir/ar specialias sportininkų mitybos programas. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Pakuotė: 100 kapsulių

 

Rekomenduojama pardavimo kaina: 60 lt - 17,38 Eur