CEE


ATP nutrition

 Ieškoti akcijų ir pirkti -->>>

Kreatino etilo esteris (CEE) yra kreatino monohidratas, sujungtas su esteriu. Esteris yra organinis junginys, kuris yra suformuojamas esterifikavimo metu – karbohilinės rūgšties ir alkoholio reakcijos metu.

Įprastinis kreatino monohidratas buvo efektyvi priemonė formuojant liesą raumenų masę, didinant raumenų jėgą ir sportinį pajėgumą. Tačiau įprastinis kreatino monohidratas yra prastai pasisavinamas – ir jo efektyvumas priklauso nuo ląstelių sugebėjimo jį pasisavinti. Prastas įprastinio kreatino monohidrato pasisavinimas kreatino vartotoją verčia naudoti dideles kreatino dozes, kad pasiektų norimą rezultatą. CEE nepriklauso nuo insulino reguliuojamos absorbcijos, todėl reikia sunaudoti mažesnį kreatino kiekį. Visas jis yra pasisavinamas greitai ir pilnai išlaikomas be jokio poreikio naudoti papildomus angliavandenius, kaip atsitinka naudojant įprastinius kreatino monohidratus.

Įprastinis kreatino monohidratas pareikalauja užkrovimo fazės, kurios metu yra sunaudojamas didelis kiekis kreatino. Kompanija ATP sukūrė naująjjį CEE. Ši speciali formulė nereikalauja jokios užkrovimo fazės, paprasčiausiai reikia išgerti tris tabletes trisdešimt minučių prieš treniruotę ir tris tabletes iškarto po treniruotės.

 

Sudėtis:                                             

1 kapsulėje

3 kapsulėse

Kreatino etilo esteris HCL

500 mg

1500 mg

 

 

Vatojimas: 3 kapsules išgerti likus 30 minučių iki sporto ir 3 kapsules iškarto po sporto, užgeriant stikline vandens.

 

Pakuotė: 250 kapsulių

 

 

Rekomenduojama pardavimo kaina: 105 lt