Baltyminiai kokteiliai

Baltymai padeda greičiau raumenims atsigauti po fizinio krūvio. Fizinis krūvis duoda didelį stresą raumenims. Todėl baltymų kiekis, reikalingas raumenims atsigauti, labai padidėja. Kultūristai ir atletai puikiai žino, kad teigiamas azoto balansas padeda Jūsų raumenims greičiau atgauti jėgas po intensyvių treniruočių. Jis taippogi padeda veiksmingiau pasisavinti deguonį ir padidinti Jūsų metabolizmą, kad daugiau riebalų būtu sudeginta energijai gauti.
100 % Pure whey maxx
„100% PURE WHEY MAXX“ - tai puikus aukštos kokybės Naujojoje Zelandijoje sukurtas A klasės išrūgų baltymų mišinys. „Mega Pro Whey“ − tai koncentruotas mišinys, kuris yra 100 % greitai pasisavinamas, lengvai sumaišomas ir greitai ištirpstantis sodraus ir malonaus skonio. Raumenų augimą skatina ne vien baltymai. Kokybiškas išrūgų substratas, kuriame gausu glutamino peptidų, yra nepakeičiamas po treniruotės ir per dieną „išbadėjusių“ raumenų mitybos šaltinis.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 109 lt - 31,57 Eur ir 228 lt - 66,03 Eur
100 % Iso whey
Viena „100% ISO WHEY“ porcija aprūpina 22 g baltymų ir 0 mg cholesterolio, 1 g angliavandenių, jame NĖRA CUKRAUS PRIEDŲ bei yra nepaprastai malonaus pieniško skonio. Izoliuoti išrūgų baltymai skiriasi nuo koncentruotų išrūgų baltymų tiesiog tuo, kad vienoje porcijoje baltymų koncentracija yra didesnė ir MAŽIAU angliavandenių, MAŽIAU riebalų, MAŽIAU cholesterolio ir MAŽIAU natrio.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 137 lt - 39,68 Eur ir 285 lt - 82,54 Eur
Amino protein
Tai vienas iš moderniausių, aukščiausios kokybės proteino produktų. Šio produkto gamyboje yra naudojami vertingi filtruoti išrūgų proteinai, pieno baltymai bei hidrolizuoti sojų proteinai. Didžiają dalį mišinio turinio sudaro L-Valino, L-Leucino ir L-Izoliaucino amino rūgštys.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 70 lt - 20,27 Eur ir 141 lt - 40,84 Eur
Professional protein
Gali aprūpinti maistingosiomis medžiagomis, kurios yra labai reikalingos intensyviai besitreniruojantiems jėgos sportininkams. Šis preparatas yra gaminamas naudojant rinktines, aukštos kokybės medžiagas. Whey Protein organizmas gali pakankamai greitai įsisavinti. Tai yra optimalus preparatas, galintis kasdien aprūpinti organizmą proteinu.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 76 lt - 22,01 Eur ir 179 lt - 51,84 Eur
Maxi pro 90
Skirtas ieškantiems aukštos kokybės proteinų. Maxi Pro 90 sudarytas iš sojos proteinų izoliatų, kurie aprūpina natūralių izoflavonų ir neturi cholesterolio bei laktozės. Ši funkcionali kombinacija iš sojos proteinų izoliatų bei išrūgų proteinų konzentrato yra rekomenduojamas vartoti sportininkams prieš kiekvienas varžybas, norint smarkiai padidinti raumenų jėgą. Lyginant su išrūgų proteinais šis preparatas išlaiko odą plona ir po ja esantys raumenys akivaizdžiai išryškėja.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 66 lt - 19,11 Eur, 124 lt - 35,91 Eur ir 203 lt -
Anabolic iso whey
Anabolic Whey Pro yra naujausios kartos baltymų preparatas. Šis unikalus baltymų kokteilis yra gaminamas iš pieno išrūgų izoliato ir koncentrato. Anaboliniai Whey Pro iš kitų baltyminių produktų išsiskiria pačių svarbiausių raumenų augimui amino rūgščių kiekiu. Dėka puikaus santykio išrūgų izoliato ir koncentrato galėsite greitai padidinti itin kokybišką ir solidžią raumenų masę ir jėgą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 248 lt - 71,83 Eur
Hi power pro
Buvo sukurtas specialiai profesionaliems fitneso sportininkams, kuriems reikia didelio kiekio maisto medžiagų raumenų ir jėgos augimui bei palaikymui. Sumažintas riebalų kiekis (mažiau kaip 1%) ir 4 aukštos kokybės baltymų šaltiniai (DPK išrūgų baltymų koncentratas, sojos izoliatas, hidrolizuoti kolageno, ir kiaušinio), kurie yra absoliutūs pasaulio lyderiai tarp baltymų koncentratų. Mažų dalelių kreatino monohidrato papildomai užtikrina maksimalų raumenų ir stiprumą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 86 lt - 24,91 Eur ir 188 lt - 54,45 Eur
100 % pure whey gold
100% PURE WHEY GOLD yra kokybiškas, skanus ir lengvai virškinamas. 100% Pure Whey Gold yra teisingas Jūsų pasirinkimas. 100% Pure Whey Gold savo sudėtyje turi mažai riebalų ir yra lengvai virškinamas. Produkto sudėtyje yra didelis aukštos kokybės baltymų kiekis, taip pat praturtintas L-glutaminu ir visomis reikalingomis amino rūgštimis.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 228 lt - 66,03 Eur
EGG 100
EGG 100 yra 100% kiaušinio baltymas, kurio sudėtyje nėra riebalų ir angliavandenių. Šis baltymas yra gaunamas iš Argentinos BIO ūkių. EGG 100 kiaušinio baltymo albuminas yra su didelių biologinio prieinamumo indeksu.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 149 lt - 43,15 Eur
Iso 90
PROFESSIONAL ISO 90 yra stiprios koncentracijos maisto papildas su natūraliais virškinimo fermentais papainu ir bromelainu. Professional Iso 90% yra greitai tirpstantis ( kryžminio srauto mikrofiltracijos technologija), tai pažangiausias metodas suteikiantis maksimalų baltymo virškinimą ir įsisavinimą.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 280 lt - 81,09 Eur
LONG 80 - 7 HOURS
Long 80 – 7 valandų veikimo puikaus skonio kokteilis sukurtas auginti raumeninę masę bei jėgą, praturtintas dideliu kiekiu virškinimo fermentų papaino ir bromelaino. Long 80 proteinas yra geriausias micellar kazeinas rinkoje su 7 valandas aktyviu baltymu. Long 80 amino rūgštis puikiai raumenys sąvinasi. Tik su Long 80 Jūs tiksliai žinosite kiek laiko Jūsų raumenys bus aprūpinti baltymais. Tai geriausia formnulė, kurią galėtumete gauti!
Rekomenduojama pardavimo kaina: 245 lt - 70,96 Eur
PROFESSIONAL WPC 80
PROFESSIONAL WPC 80 yra geriausiai perkamas baltyminis kokteilis Čekijoje. Jis užtikrintai pirmauja tarp visų 80% CFM baltyminių kokteilių. Nepriekaištingas skonis ir lengvai virškinamas, kadangi sudėtyje yra natūralių virškinimo fermentų papaino ir bromelaino. Jį norisi gerti ir gerti. Jūs nerasite niekur kitur geriau virškanamo baltyminio kokteilio.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 120 lt - 34,75 Eur ir 245 lt - 70,96 Eur
HYDRO 77
HYDRO 77 yra fermentais hidrolizuotas (išanksto suardomas) 77% išrūgų baltymas. Hydro 77 yra aukščiausios kokybės baltyminis kokteilis kokį tik galite rasti. Jis yra naudojamas profesionalių sportininkų, nes leidžia suvirškinti milžinišką kiekį baltymų, ko neišeitų padaryti su paprastais baltyminiais kokteiliais. Hydro 77 yra geriausiai virškinimas ir geriausiai įsisavinimas kokteilis iš visų baltyminių kokteilių rūšių.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 268 lt - 77,62 Eur
FEN Elite Protein Blend
FEN Elite Protein Blend - idealus produktas tiems, kurie netoliaruoja laktozės!
Elite Protein Blend baltyminis kokteilis sudarytas iš trijų skirtingų ir maksimaliai išskaidytų į amino rūgštis baltymų: jautienos hidrolizato, sojos izoliato bei koncentruoto kviečių baltymo. Baltymai yra išgauti naudojant pažangiausias baltymo išskaidymo ir valymo technologijas - hidrolizės ir izoliavimo.

Rekomenduojama pardavimo kaina: 85 lt - 24,62 Eur ir 195 lt - 56,48 Eur
5 1 whey protein
5+1 Whey Protein yra baltyminis pieno išrūgų koncentrato kokteilis. Tai puikus derinys pieno išrūgų koncentrato, pieno ir išrūgų baltymų izoliato, teikia visą spektrą amino rūgštis, stimuliuoja anabolinius procesus organizme ir skatina raumenų augimą. Didelis kiekis šakotų aminorūgščių BCAA. Išrūgų baltymai apsaugo raumenis nuo pažeidimo intensyvių treniruočių metu ir skatina anabolinius procesus organizme.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 248 lt - 71,83 Eur
FEN Elite 50% Protein
FEN Elite 50% Protein - gali aprūpinti maistingosiomis medžiagomis, kurios yra labai reikalingos intensyviai besitreniruojantiems jėgos sportininkams. Šis preparatas yra gaminamas naudojant rinktines, aukštos kokybės medžiagas.Professional whey protein 50 - gali aprūpinti maistingosiomis medžiagomis, kurios yra labai reikalingos intensyviai besitreniruojantiems jėgos sportininkams. Šis preparatas yra gaminamas naudojant rinktines, aukštos kokybės medžiagas. Whey Protein organizmas gali pakankam
Rekomenduojama pardavimo kaina: 195lt - 56,48 Eur
Maxi pro 90
Maxi pro 90 - skirtas ieškantiems aukštos kokybės baltymų. Maxi Pro 90 sudarytas iš sojos proteinų izoliatų, kurie aprūpina natūralių izoflavonų ir neturi cholesterolio bei laktozės.
Rekomenduojama pardavimo kaina: 124lt - 35,91 Eur
Professional whey protein 50
Professional whey protein 50 - gali aprūpinti maistingosiomis medžiagomis, kurios yra labai reikalingos intensyviai besitreniruojantiems jėgos sportininkams. Šis preparatas yra gaminamas naudojant rinktines, aukštos kokybės medžiagas
Rekomenduojama pardavimo kaina: 179lt - 51,84 Eur
IsoBeef
Rekomenduojama pardavimo kaina: 130lt - 37,65 Eur ir 268lt - 77,62 Eur